Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes tudni a római...

Mit érdemes tudni a római közlekedésről?

Figyelt kérdés
A hétvégén megyek Rómába egy 4 napos kiruccanásra. Úgy hallottam, hogy a látnivalók viszonylag közel vannak egymáshoz, sétával is bejárhatók. Igaz ez? Igazság szerint nagyon kevés költőpénzem lesz, nem igazán akarok tömegközlekedésre költeni. Milyen tapasztalatok vannak? Jah és azt is hallottam, hogy kicsit átverősek az olaszok? Erről valami? Járt valaki mostanság Rómába? Hol érdemes enni, stb...Köszi
2010. máj. 31. 17:48
 1/3 anonim válasza:
Legfontosabb az az,hogy inni való legyen nálad mert a gatyád is rá megyen ha szomjas leszel, plusz kaja.0,2dl kola 2 euró alapból.
2010. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Néhány hete voltam és tényleg gyalog is megközelíthető minden, maximum fél óra séta az egymástól legmesszebb lévő műemlék. Tömegközlekedést nem használtam, de nagyon nagy a forgalom. Azt, hogy átvertek volna nem láttam, sőt simán adták olcsóbban is a tárgyakat.
2010. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és enni szinte bárhol jó, mert vehetsz egy finom pizzát és nem fog rámenni az összes pénzed.
2010. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!