Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jól foglaltam booking.comon?

Jól foglaltam booking.comon?

Figyelt kérdés

2 fős szobát foglaltam. Ugye beregisztrálva foglaltam. Az nevem után kérdezte a vendég nevét, amit beírtam. Az ön is itt száll meg kérdésre nemet pipáltam be, mert különben engem vett vendégnek is.


Viszont nem egészen világos, hogy jól csináltam e így.


Szerintetek?



2017. nov. 28. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2017. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csináltad jól.:-) Most úgy néz ki, hogy foglaltál egy kétfős szobát a vendég nevére, a másik vendég ismeretlen.
2017. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Ezért kellett volna értő olvasást gyakorolni általános iskolában
2017. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs, lényeg, hogy foglaltál egy kétágyas szobát. Az teljesen mindegy, hogy a foglaláson a te neved van, vagy az útitársadé.
2017. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mellesleg te vagy a vendég, ha te fogsz megszállni. A másik személy neve nem kell. Más nevét akkor kell odaírni a sajátod helyett, ha nem te szállsz ott meg, csak a foglalást intézed.
2017. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aha. Értem. Mert fura volt, hogy nem kérte az adatainkat.


Az útitársam adatait csak akkor túrám megadni, ha arra kattintottam, hogy nem szállok meg itt.


Viszont 2 főre lett foglalva és fizetve is.


Akkor végülis jó így is? Max én leszek a vendég és az útitársam a foglaló.

2017. nov. 29. 09:10
 7/10 A kérdező kommentje:

Tehát én foglaltam, de nem az én nevemre. Így foglaltam le, de 2 főre.


Szóval ettől függetlenül én is meg fogok tudni szállni?

2017. nov. 29. 09:27
 8/10 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy 2 főre van szállás, a nevek nem számítanak.


Mondjuk, én még sose adtam meg neveket, adatokat, amikor több személyre foglaltam :S Nem is emlékszem, hogy kérte volna.

2017. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Igen, az tuti, hogy 2 főre foglaltam.
2017. nov. 29. 10:04
 10/10 anonim ***** válasza:
A vendég nevéhez a te neved kellett volna. Idén kb 20-szor foglaltam két főre szobát de soha nem kérdezték a másik vendég nevét, legfeljebb foglalás után opcionálisan megadhatod e-mail címmel együtt (gondolom azért, hogy ő is nyomon tudja követni a foglalást). Ebbőla "hibából" viszont ne csinálj nagy ügyet, így valószínűleg az utastársad nevére szól a foglalás a hotel rendszerében de attól persze te is mehetsz.
2017. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!