Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megyünk majd Lengyelországba,...

Megyünk majd Lengyelországba, Zakopaneba, booking.com-on foglaltam szállást, a szállás összegét azóta zároltak is a kártyán. A zárolt kártyáról fogják majd levonni a pénzt érkezéskor, vagy KP-ban kell majd ott fizetni? Először foglaltam itt.

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy akarod, beszéld meg a tulajjal. Legegyszerűbb, ha a zárolt összeget tartják meg. Még egyszer nem vonják le. Megoldás még, hogy kp. fizetsz és feloldják a zárolást, de szerintem az dupla munka és több kp-t kell vinni.
2017. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, azért zárolták, mert szándékoznak levonni. Booking.com miatt ne aggódj, mi már sokszor foglaltunk rajtuk keresztül, eddig még nem volt gond, sőt ha kérdés adódik általuk is kommunikálhatsz a szállásadókkal.
2017. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!