Kezdőoldal » Utazás » Európa » Februárban Róma vagy Barcelona...

Februárban Róma vagy Barcelona? Illetve étkezés, hol úszható meg olcsóbban?

Figyelt kérdés

Februárban, még Valentin nap előtt utaznánk el a feljebb említett két város egyikébe. Mindkét város látnivalói érdekelnek minket, leginkább a kinti árak azok amik befolyásolnának minket.

(utazás repülővel lenne, amit kapott ajándékutalványból fedeznénk, így efelől, nem számít az ár)


2017. dec. 1. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Róma drágább átlagban 20-30%-al, mint Barcelona.Olaszország amúgy is drágább mint spanyolország, vagy katalónia.
2017. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs érdemi különbség az árakban, mindkét hely klassz, de talán én is inkább Barcelonát választanám, de lehet csak azért mert Rómában már ötször voltam, Barcelonában még csak egyszer.
2017. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg Barcelonát választanátok, merem ajánlani szállásként a barcarooms.com -ot. Kint élő magyar fiatalok csinálják. Reptéri transzfer, bicikli, E-bike, robogó kölcsönzés, programszervezés akár a hőlégballonozásig bezárólag, elérhető árakon.
2017. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Köszi a tippet, már írtam is nekik.

Te voltál már ott?

2017. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Igen, voltunk náluk. Robogót béreltünk, azzal jártuk a környéket egész a Montserrat-tól Sitges-ig bezárólag.

Tényleg közel van a központtól a szállás. Szomszéd utcában van egy tapasbár (Taberna Blai Tonight), ide járnak a bennszülött fiatalok is. Eszméletlen finomságok tárháza a hely.

Minden ismert látványosság mellé még ajánlom a Los Tarantos flamencószínházat is.

2017. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké, köszi.

Már felvettem velük a kapcsolatot, és vissza is írtak (árakkal).

Jövő tavasszal -valószínűleg- megyünk is Barcelonába.

Még egyszer köszi a tippet.

2017. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!