Kezdőoldal » Utazás » Európa » Camebridge-ben van valami...

Camebridge-ben van valami érdekes az egyetemen kívül? El lehet ott tölteni jól egy hetet gyerekes családnak? Mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A város az nagyon szép. Az egyetemi épületek gyünyörűek, magának a városnak is megvan ezzel egy régies hangulata. A múzeum ingyenes. Viszont amikor amikor én az egyetemi nyíltnapon voltam, akkor egyik előadásról a másikra rohanva és így feltérképezve a várost, plusz a múzeumba betérve azt éreztem, hogy max egy napot tudnék eltölteni a városnézéssel, de utána unalmassá válna. Viszont közvetlen vonat járat megy Londonba vagy ha nem akartok nagyvárosba menni, akkor a másik iránybn ott van Nottingham.
2017. dec. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem egyetemet akarok nézni, írtam, hogy gyerekes család (1 és 5 éves gyerek). Nekik semmi érdekes nincs? Mármint 1 napos városnézésen kívül? És Londonba jutni mennyi idő? És Notthingam-ben mi érdekes van gyerekeknek, mármint nyilván az 5 évesnek
2017. dec. 15. 12:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de öt éves gyereknek nem való városnézés. Állatkert, vidámpark, egy kis séta a parkokban, mókuskergetéssel, stb. Egy évesnek meg az utazás úgy általában csak nyűg. Menjetek le egy hétre a tengerpartra nyáron ebből a pénzből, mindannyian jobban jártok.
2017. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, egyet értek a másodikkal. Egyébként írtad, de egy kultúrális egyetemi városban mit vársz? Ahol minden nagyobb épület az egyetemhez kapcsolódik, a lakosok fele egyetemista és egy egyébként drága kisvárosról van szó? Cambridge nem a családos emberek városa. London egy órányira van. Nottingham kettőre a másik irányba. Nottinghamben ott van a vár ahol a kisgyerekek beöltözhetnek Robin Hood-nak, van karácsonyi vásár, folyópart, Wollaton Hall ami egy kastély a természettudományi múzeumával körben szabadon legelő és megközelíthető szarvasokkal.
2017. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég agresszív a válaszod kérdező. Most attól még nem lesz nem egyetem város mert te azt akarod. Ilyen kis gyerekekkel nem érdemes a látogatás. A legtöbb látnivalóhoz gyalogolni kell sokat és mindig sokan vannak, ez nem megoldható ilyen pici gyerekekkel. Van egy csomó gyereknek kitalált nevezetesség, program de azok meg legalább £100 fölött vannak
2017. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
. Az meg nem megoldható senki pénz tárcájának hogy egész nap ilyen helyekre járjatok.
2017. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Állatkert, vidámpark, egy kis séta a parkokban, mókuskergetéssel"


van ott állatkert, vidámpark?

2017. dec. 17. 00:57
 8/9 A kérdező kommentje:
játszótér van egyáltalán?
2017. dec. 17. 00:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, de ezért nem érdemes egy hétre külföldre kimenni.
2017. dec. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!