Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Thassos szigetére...

Érdemes Thassos szigetére menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Aki volt már ott mi a véleménye?


Miket érdemes megnézni, valamint melyik városban ajánlott szállodát foglalni?


És ami fontos kérdés van e homokos strand?



2018. jan. 22. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam, nekem nagyon bejött. Igaz, még 2004-ben, tehát jó 14 éve, amikor még abszolúte nem volt egy felkapott turistahely.


Mi egy kis városkàban voltunk a déli részen. A part homokos volt, viszont nem túl nagy, így akkor pont jó volt (egyrészt előszezon, júniusban, màsrészt tényleg szinte csak mi voltunk) de nagyobb tömegre már nem tudom mennyire van kapacitálva.


Az appartmanunk korrekt volt, medencès, nem messze a parttól, ès a központtól, esténként a bárokban már elég nagy élet volt.


Ráadàsul akkor nyerték meg a görögök a foci eb-t, szóval volt nagy hejehuja...

2018. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem egy gyönyörű sziget és megéri elmenni oda nyaralni. Sok barátom is Thassosra jár nyaralni minden évben, mert annyira imádják.
2018. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!