Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország tengerpartnál...

Olaszország tengerpartnál lehet szabadon satrazni? Vagy csak kijelölt helyeken? Vagy csak campinben?

Figyelt kérdés

És ha valaki tud ajánlani campinget vagy helyet, meg hálásabb vagyok!

Esetleg tapasztalat?


2018. jan. 24. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Olaszoknál egyáűltalán nem szabad a tengerparton sátrazni - ez tuti.

Mondok egy példát, milyen szigorúak: Lido di Jesolon voltunk, tűzött a nap, a szállodás részeken csak a szállóvendégek használhatták a napágyakat, napernyőt, elmentünk messzebbre, volt egy kemping, annak a kerítésen kívüli (tehát nem belül a kempingben) részére leültünk egy kis fácska alá, ami árnyékot adott, kb. fél méterre a kerítéstől. Egy darabig csak az emberek bámultak, aztán jött a helyi rendfenntartó erő (milícia, talán, most nem tudom) és közölték, hogy húzzunk el onnan. Kérdeztem, hogy miért, mire közölték, hogy az magánterület (ismétlem, a kerítésen kívül)

Szóval még leülni sem szabad akárhol :D

2018. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, s az lemaradt: kempinget sajnos nem tudok, max egy linkkel tudok segíteni,

[link]


de azért a következő válaszoló "megsegítésére" annyit elárulhatnál, Olaszország mely részére kívántok menni, mert azért elég nagy... :-)

2018. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:

Nyugat europaban gyakorlatilag mimdenhol tilos a vadkempingezes!Egyes orszagokban kifejezetten vadasznak is rájuk (pl horvátok)

Ilyen meg hogy kijelölt hely nincs!A kempingen ott lehet satrazni,az kijelölt hely mashol nem!

Most persze jöhetsz azzal,hogy te majd megoldod meg teged majd ugysem vesznek eszre,ami ha bazi nagy szerencséd van talán igy is lesz,de ha mégis lebuksz(marpedig ez garantalt,ha mas nem a kerdes alapjan)akkor a büntetés tutira lesz annyi amennyiert mar egy 5*-os szallodaban is lehettel volna!

2018. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!