Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Bibione-ről?

Mi a véleményetek Bibione-ről?

Figyelt kérdés
Mi nyaron Bibione Pineda részre utazunk. Esetleg valaki aki már járt ott?

2018. jan. 8. 19:27
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
17%
Ha a szótárban felkeresed a turistagettó szót akkor bibione lesz a minta példa!
2018. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lencsefőzelék ***** válasza:
37%
Ha a szótárban felkeresed a turistagettó szót, akkor Bibione lesz a mintapélda!
2018. jan. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha a szótárban felkeresed a turistagettó szót, akkor Bibione lesz a mintapélda!
2018. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

"Esetleg valaki aki már járt ott?"


Már mindenki. Sőt többször is.

2018. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Miután keresztbe-kasul bejártam már Olaszországot, és engem marhára nem érdekel másoknak a fikázó véleménye, ezért -vagy 25 éve- szinte minden évben megyünk erre a környékre (is) szept. elején egy-két hétre kikapcsolódni.

A mi igényeimnek tökéletesen megfelel, ráadásul a főszezon után olcsó is. Szeptemberben már nincsen nyári tömeg, viszont továbbra is jó idő van és meleg a tenger. Ha csak pihenni, strandolni, pizzázni, fagyizni akar valaki, erre tökéletes. Ha meg egy kis látnivalót is szeretnél, akkor a vonat néhány Euróért bevisz Velencébe.

(Amúgy a Pineda rész kevésbé felkapott.


Tavaly pl. 65.000 Ft/hét volt egy tengerre néző első emeleti fullos, medencés 4 személyes apartman (Caorléban) saját számozott parkolóval, távkapcsolós kapunyitóval, 50 méterre a strandtól.

(A Pineda rész kevésbé felkapott.)


[link]

2018. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézzed meg a saját szemeddel, azután döntsél.

[link]

2018. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Bármi jobb szerintem Európában, halál az összes ilyen seggáztatós, semmittevős hely.
2018. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Annyi szép és érdekes hely van Olaszországban, mint talán sehol máshol a világon és csak egy kicsit kell Bibione-nél messzebb menni. Bibione viszont talán Európa egyik legjellegtelenebb turistagettója. Az egyetlen pozitívum az, hogy közel van Velence.
2018. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Baratnömmel motorosturara indultunk, Horvatorszag csücsketöl Velenceig. Nem foglaltunk elöre semmit, hanem booking.com-ra hagyatkoztunk. Összeirtuk, hogy milyen helyek erdekelnek, hogy ott megalljunk mindig par napra. Gyerekkoromban mar voltam Bibioneban, de nagyon halovanyok azemlekek. BArataim pedig szinte evente jarnak es nagyon ajanlottak.


Megerkezve Triesztböl (ami gyönyörü, de a strandja nem az igazi), pedig gyorsan visszamondtam a szallast es mar mentünk is tovabb. A közelben talaltunk egy maganyos partszakaszt, ahol csak kettesben lehettünk ;) ...


Bibione nagyon tulzsufolt volt es ez szamomra nem nyaralas, amikor sülö hajpacnikat kell neznem, visito gyerekeket hallgatnom es olyan vizbe menni, melynek felszine csillog a leoldodott napolajtol. Ettöl eltekintve sem meriti ki nekem a nyaralas fogalmat, amikor a program annyibol all, hogy fekszem a parton, megszakitva egy-ket hüsitö pancsolassal, kajalok es estenken egy turistabarban lereszegedve karaokezok. Bibione pedig latszolag ennel nem nyujtott többet szamunkra.


Ez csak szemelyes velemenyem/tapasztalatom es örülök annak, aki mas elmenyeket szerzett vagy igy definialja alomnyaralasat.

2018. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
87%
Szia. Mi rendszeresen visszajárunk Bibionéba. Nagyon szeretjük, bár mi a Spiaggia részre megyünk mindig. A tenger sekély és homokos. Van lehetőség kalózhajózni, banán, crazy, melon stb. felfújt vízi alkalmatosságokon "őrültködni", Este ott a Luna park és a sok sok bazár, étterem fagyizó, a téren zenés műsor. Keddenként piac. Szerdánként spagetti party. Velence autóval vagy Caorleból vaporettóval könnyen megközelíthető. Sétahajózás a kagyló szigetre. Dottó körbe visz a városban. Szerintem lehet jókat lustizva napozni, de ha mozgalmasabb nyaralásra vágysz és nem vagy tesze-tosza akkor is feltalálhatod magad. A nagyobb élelmiszer üzletekben ki lehet fogni akcióban akár 0,5 euroért a Barilla tésztát. Ajánlom a Bibione Fun topicot. Olvasgass. :)
2018. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!