Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mire lesz szükségünk egy...

Mire lesz szükségünk egy Budapest-Prágai úthoz?

Figyelt kérdés
A párommal mennénk Prágába egy hétvégére. A vonaton kérik a személyit is? Kell utasbiztosítás?

2018. jan. 25. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Utasbiztosítást mindig érdemes kötni, ha külföldre mész.

A személyit BÁRHOL kérrhetik, nem csak a vonaton. Nézzétek meg, ÉRVÉNYES-e nem járt-e le?


Mire lesz szükségetek? Sok pénz :-) Meleg öltözék, vízhatlan kabát, telefontöltő, gyógyszerek (lázcsillapító, fájdalomcsillapító, hasmenés elleni, stb)

én mindig szoktam egy kisebb varrókészletet is vinni, de ez egyén-függő, stb.

2018. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 100x voltam külföldön vonattal, azzal ingáztam de a személyit 1x sem kérték. Viszont mindig nálad kell legyen, nem csak külföldön, otthon is.

Ezen kívül Prágába is ugyanazok a dolgok kellenek mintha belföldön utaznál kirándulni.

2018. jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis hátizsáknyi holit vinnék, semmi többet. Váltás ruhát, vizet az útra. Szálloda vócsert, személyi igazolványt, Eu egészségbiztosítási kártyát, fényképezőt.

Minden más csak teher.

2018. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Víz, kis kaja, ruhák.


Személyi!!! - alap

Biztosítás vagy EU-s kártya baleseti részre IS - a franc tudja, mikor kell kórházba mennetek


Tisztálkodási szerek.

2018. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kezdem azt hinni, hogy valaki szórakozik velem és ha meglátja, hogy 74 %-os válaszoló válaszolt, akkor csakazértis lehúzza.

Más okát nem látom, mi rosszat írtam az 1-es válaszban.

Kis varrókészlet lenne a rossz? ez 3 féle cérna és 1 tű, 1 kisolló+ 1 csipesz.

És ha kiröhögtök a csipesz miatt, akkor elmondom: volt, hogy szálka ment a kezünkbe, volt, hogy kaktusz tüskéje, de olyan is, hogy beleakadt a kabátom egy szögbe és elszakadt stb. Nem fogok egy idegen városban azzal szórakozni, hogy rövidáru boltot keresgéljek egy varrás miatt. (megjegyzem 1x vettem külföldön gombot - azt hittem, a gatyámat is ráfizetem :D El is határoztam, hogy gombüzletet fogok ott nyitni :D

2018. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó: én sem tudom mi baj van a válaszoddal, én mindegyik választ pozitívan értékeltem. :)

2018. jan. 25. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszi, de nem a százalék miatt írtam, csak nagyon nehéz megérteni, itt kinek mi a baja egy-egy válasszal, amit én jónak gondolok.

De ha Te sem érted, akkor jó :D

2018. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kevés pénzt! nagyon olcsó minden. az éttermek, és a belváros drága, de ha kicsit kimész a belvárosból, nagyon jó söröket kapni olcsóbban mint budapesten. mi pl találtunk egy helyet, ahol vasárnaponként hordóürítés van, és 70 ft volt fél liter sör.

valamint mindenképp váltsatok pénzt még itthon, mi elfelejtettünk és kint váltottunk, a fele pénzünk elúszott a tranzakciós költségek miatt, pedig nem átverős pénzváltó volt.

2018. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Prágába? Két alsógatya, egy fogkefe, meg a személyid. Magyarországon mindenki szereti túllihegni a pakolászást, én egy kézipoggyásszal körbeutaztam Közép-Ázsiát, úgy, hogy még egy elég nagy hálózsák is befért és soha nem hiányzott semmi.
2018. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!