Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyári nyaralás: Mallorca/Malag...

Nyári nyaralás: Mallorca/Malaga van olyan "tiltott" hely?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Van olyan hely, ahova megvan hirdetve szállás, de még sem érdemes menni? "no-go zónára" gondolok.


Mallorcának melyik helye a szebb?



2018. jan. 25. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan no-go zóna alatt? Katonai bázist? Természetvédelmi területet? Alacsony közbiztonságú területeket?
2018. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Uramjézus, újabb NER-károsult. Az állítólagos európai no-go zónák közül elég sokban jártam, a legtöbb teljesen ártalmatlan, van néhány kicsit parább környék, de ennyi, viszont spanyol üdülőövezetekben garantáltan semmi bajod nem lesz. Ezért kéne többet utazni, meg nem csak nyugatra, hogy ne legyen ilyen tévképzeteink a világról, csak azért, mert az M1 azt mondta.
2018. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az érdekes, mert:

- Nem nézek TV-t.

- Lehet, hogy rosszul használtam a no-go zóna jelentését.

- Pl BP-n sem mész a Hős utcában, vagy Pécsen meszesre.


Ilyen helyekre gondoltam. Bookingon, ha jól tudom bárki hirdethet, ezért kérdezem. Nem szeretnék olyan helyre menni, ahol éjjel nem lehet az utcán lenni, ilyen egyszerű.

2018. jan. 26. 10:04
 4/8 A kérdező kommentje:
2. vákaszolónak: Mo. összes környező országa, Olaszország, Kanári-szigetek, Németország. Jártam már pár helyen és igen, volt, ami elég koszos volt és a helyiek is olyanok voltak azon a részen.
2018. jan. 26. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Maga habonyárpád sem gondolta volna, hogy a blöffje ennyi idióta barmot termékenyít meg...
2018. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lencsefőzelék ***** válasza:
80%

Az hagyján, hogy Olaszországot és Németországot környező országnak hiszed, na de a Kanári-szigeteket? Még csak nem is ország!

[link]

2018. febr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te meg nem ismered a vessző fogalmát. Okostojás. :D
2018. febr. 12. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, látszik, hogy lógtál a földrajz órákról és sík hülye vagy., leülhetsz, egyes!
2018. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!