Kezdőoldal » Utazás » Európa » Te hova utaznál el szívesen a...

Enfanni03 kérdése:

Te hova utaznál el szívesen a kommentben felsoroltak közül? Indokold is meg a válaszod.

Figyelt kérdés
Dubrovnik, Újvidék, Nünberg, London, Barcelona, Róma, Moszkva, Athén, Stockholm, Amszterdam vagy egyéb (hozzászólásba, hogy melyik fel NEM sorolt uti cél lenne az)

2018. febr. 3. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te csak maradj otthon ennyi értelemmel, első.

Dubrovnik és Újvidék annyi nem vonz, a többi igen. Londonban már jártam, szívesen visszamennék. Hollandiaban élek, Amszterdam közelében, de nekem annyira nem jön be, mint amennyire felkapottnak tartják. Mondjuk fiataloknak, bulizni tökéletes úticél.

Velence, Brüsszel illetve Párizs érdekelne még.

2018. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel NEM sorolt úticélok közül:New York,Bogota,Tokio,Beijing
2018. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Moszkva kivételével mindegyik helyen jártam már. De lehet, az is hamarosan bekövetkezik. Mindegyik tetszett. Ha lehet választani, Stockholmba mennék vissza leginkább. Keveset láttam belőle, és szeretem a skandináv országok stílusát. De mindegyiket ajánlom, ha alkalmad van valamelyik városba eljutni.
2018. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
+ a Triesztet és Göteborgot ajánlom, nekem nagyon tetszett mindkettő.
2018. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Újvidéket kivéve mindenhol jártam a felsoroltak közül, míg Újvidéken csak átutaztam többször. Nürnbergben és Moszkvában is tanultam, sok kellemes élmény köt e helyekhez, de mind közül Barcelona az abszolút kedvencem. Fantasztikus építészeti értékek, mediterrán lazaság és közvetlenség, tenger, hegy, zseniális kaják, minden egy helyen van.
2018. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetném mindegyike mennék. Sajnos nem nagyon jártam még külföldön. Mondjuk én még itthoni városainkban is simán ellennék 1-1 napot, szinte bárhol.
2018. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Moszkva és Róma. Mindkettő érdekel történelmi szempontból.
2018. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fel NEM soroltak közül szemelyes kedvenceim Salzburg (A) es Krakko (PL).

Szamomra mindket varos egyesiti azt, amit varosi kirandulasokban szeretek. Kulturalisan rengeteget nyujtanak, de van pörges es böven szorakozasi lehetösegek este. Kellemes klima meg nyaron is, bejarhato gyalog. Körülötte is van szep latnivalo. Mindkettö varos közeleben lenyügözö sobanyak vannak. Különösen finom a helyi konyha is.


Felsoroltak közül London. Eltem ott es turistakent vagy üzleti celbol is sokszor jartam ott, de mindig örömmel megyek ujra. A londoni muzeumokban mindent megtekinthetsz az egykori brit birodalom legtavolabbi szegleteiböl, anelkül, hogy körbe kellene utaznod a vilagot. Nekem különösen tetszik egyes negyedek hangulata, az igazi tradicionalis pubok valamint azok a fura britt különlegessegek, amik olyan nevetsegesen sarmosak.


Moszkvaban en sem jartam meg, de a többi varosrol is csodas emlekeim vannak. De, ha rangsorolnom kell öket, szemelyes kedvencem ezek közül akkor is London.

2018. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem már régóta foglalkoztat egy "balkán túra" gondolata, ami Szarajevót, Mostart, Dubrovnikot, illetve a Kotori-öblöt, esetleg Albániát érintené.


Persze Moszkva is csúcs lenne :)

2018. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Róma - mert szeretem az olasz városokat

Dánia - a sörök miatt


Egyéb:

- Azori-sztk

- Santorini

- Florida (tervben)

- Velencébe megint

- Rovinj


És persze minél több helyre Svájcon belül :)

2018. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!