Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit vállaszunk nászutnak?...

Mit vállaszunk nászutnak? (junius eleje) a) Amalfi félsziget b) sardinia c) szicilia. Olyanok véleményére vagyok kiváncsi akik már jártak ezeken a helyeken.

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ezeken a helyeken nem jártam, de azért europát és a világot is beutaztuk külömbözö hónapokban...


Junius elején már ezeken a helyeken jó idö lesz, de a tenger még hüvösebb. Kb gyors mártozás és még árnyékben hüvös lehet. De függ ugye, hogy a május milyen meleget hoz elötte.


Mivel mind a 3 uticél nagyon szép, és europán belül van, így egyszerüen keress szállást, repjegyet mind a háromra és ha meg van az ami jó helyen van, és jó árban, akkor oda menjetek.

2018. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én voltam az Amalfi-parton, több városban is, mindegyik csodás volt. Szép tenger és a városok is szépek. Mi busszal jártuk körbe az Amalfi-partszakaszt, úgy a legszebb. Egyébként ajánlom még Caprit is.

Szardíniába szerintem akkor menjetek, ha kedvelitek a szép partokat és természeti környezetet.

Szicíliába most nyáron vagyok, ott is vannak helyek amiket érdemes megnézni(Etna, Taormina, Cefalu)

Egyébként az idő június elején már jó mindegyik helyen, fürdésre is alkalmas.

2018. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!