Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vajon ez a zágrábi és plitvice...

Vajon ez a zágrábi és plitvicei út jó árban van?

Figyelt kérdés
[link]
2018. febr. 8. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Àr arány szerintem ok.

De amiért én tuti nem mennék, az, az, hogy Miskolcról(ha jól láttam) egy éjszakára ennyit nem utaznék.

Mi 2,5 napot voltunk Plitvicén és simán többet is tölthestz ott, ha kicsit kikapcsolódni is akarsz. Ha valakinek nyaralásnál útba esik, ok hogy pár órára betér oda, de ha kimondottan ez az úticél akkor igazából ebben a két napban többet leszel búszban mint kint....

Másik kérdés, hogy mennyire megbízható a busz amivel mentek...

2018. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Plitvicéből egy nap bőven elegendő. Az alatt kényelmesen körbe járható.

Az első nap csak azzal megy el, hogy 2. reggel majd pihenten induljatok a szállásról.

2018. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi már kétszer voltunk hétvégén (2 nap/1 éj) a Dolce Travel szervezésében, legutóbb most hétvégén, korábban január végén. 4 csillagos szállodában/apartmanban.


19ezer volt maga az út, + 500 kuna belépőkre + vacsora és esetleges költőpénz


Ahhoz képest, hogy a non-stop éjszaka buszon utazós változat 15ezer, szerintem megéri azt a pár ezer Ft-ot pluszban,s legalább kényelmesen telik az út, nem fáradtan érkezel a nemzeti parkba.

(Program: 1.nap Varasd vára + piac, illetve Rastoke - kis Plitvice 2. nap Plitvice kb. 9 - 15.00 óráig)

2018. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az árban a svédasztalos reggeli benne volt
2018. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!