Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Balkánon melyik várost...

A Balkánon melyik várost látogatnátok meg legszívesebben a WizzAir kínálatában szereplőek közül?

Figyelt kérdés

Pl. Bukarest, Szófia, Szkopje, Pristina, Szarajevó, Tirana.

Még nem voltam sosem a Balkánon, viszont olcsók a repülőjegyek és a szállás is. Meg költőpénz sem kell olyan sok.


Ha most tavasszal mennék 2 helyre, melyikeket ajánlanátok? Egy hosszú hétvége elég egy-egy ilyen városra?



2018. márc. 10. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Szarajevó. Második helyen nálam Tirana áll.
2018. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hja és egyik város sem annyira látványos önmagában, hogy 2 napnál többet szánj rájuk. Viszont el lehet menni más , közeli látványosságokhoz, mint pl Mosztár vagy enni jó friss halat egy durresi halászcsárdában.
2018. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szarajevó, Szófia, ha nem akarsz országon belül tovább utazni, ha viszont belefér az is akkor Albánia és Macedónia is játszik. Előbbinél a déli tengerpartot vagy Beratot az utóbbinál az Ohridi tó környékét ajánlom.
2018. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szarajevóban már jártam nagyon tetszett. Onnét Mostar-ba el tudsz utazni, felejthetetlen élmény a Neretva völgye.


Skopje onnét Ohrid szintén szép, Tirana és Durrës útvonalról sem hallottam rosszat.

2018. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy Szarajevó, mert jókat hallottam róla. Utána Tirana, mert sokan dicsérik Albániát ismerőseim közt.

Még Bukarest is érdekelne.

2018. márc. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiket. De nem maradnék csak a városokban, tartanék egy kisebb országnéző körutat.
2018. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Szkopjéban voltam nemrég, oda-vissza 6 ezer fortintért Wizzairrel. Csütörtök éjszakától szombat délutánig voltunk kint, ez szerintem pont elég volt. Nekünk egyértelműen a Matka Kanyon volt a legnagyobb élmény, ami kb. 15 km-re van a várostól. Maga a város is tetszett, elég kicsi és hamar be lehet járni a látnivalókat. A régi bazárt mindenképp érdemes megnézni. Szkopjét összességében nagyon ajánlom, a Matka kanyonra érdemes rászánni kb. fél napot, és a belvárost is meg lehet nézni szerintem kb. ugyanennyi idő alatt :)
2018. márc. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!