Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék megtalálni...

Hogyan tudnék megtalálni valakit külföldön (EU) akinek csak a nevét, és az életkorát ismerem?

Figyelt kérdés
Tudom, röhejesen hangzik, de tényleg nagyon fontos lenne. Még tudom melyik városban lakik, elég nagy, esetleg van valami okmányiroda féleség ahol lehetne próbálkozni?
2010. jún. 9. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Facebook, Tagged esetleg?
2010. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Google a barátod, Facebook a testvéred. :D
2010. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs fent sajnos, Tagged-en nincs accountom, de kétlem...
2010. jún. 9. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Melyik országban? Mert pl. Németországban alig van valaki ugynevezett közösségi oldalon 30 fölött, az leginkább a tinikre jellemzö.


Egyébként a polgármesteri hivatalban tudsz esetleg érdeklödni, de jó indok kell ahhoz, hogy ilyet közöljenek valakivel.

2010. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogadj fel egy magánnyomozót :)
2010. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, Németország volna, és idősebb mint 30. Vajon milyen indok lenne elég jó?
2010. jún. 10. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:

NEm az a kérdés, hogy milyen idnok lenne jßo, hanem hogy miért akarod megtalálni - ugyanis nem biztos, hogy az illetö örülne neki.

Ha meg komoly ok miatt: pl. gyerektartás, stb. keresed, akkor hivatolos úton célszerü kerestetni.

2010. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, ird meg a nevet meg a várost (meg amit még tudsz privátban, én Németországban élek, és megpróbálhatok érdeködni - de természetesen garantálni nem tudom, hogy sikerül. (Esetleg azt is megirhatnád, hogy miért keresed.)
2010. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon szépen köszönöm a felajánlást, küldtem egy mailt!

2010. jún. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!