Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Trogirról?...

Mi a véleményetek Trogirról? (Horvátország)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eddig mindig spontán mentünk nyaralni, lefoglaltuk a szállást valamikor, nyáron lementünk és ahogy esik úgy puffan módszerrel nyaraltunk.


Na, idén viszont ennek ellenkezőjét szeretnénk, tervezett nyaralást, aminek egyik úti célja Trogir. Itt kb 3 napot töltenénk. Mit érdemes megnéznünk? Akár a városban akár a környéken. Milyen szép,tiszta apró kavicsos strandjai vannak ahová el kéne mennünk? minden tippet, ajánlást szívesen fogadok!%



2018. márc. 29. 10:21
1 2
 1/18 D. Brasco ***** válasza:
0%
Trogirnak szép az óvárosa,de ennyit tud.....azon kivul egy koszos büdös túlzsúfolt turistagettó az egész,ahol még éjszaka sincs 5perc nyugodság meg csend ha más nem a mellette lévő reptér miatt ahol állandó a légiforgalom!3 nap szerintem bőven sok lesz rá,tekintve hogy strandolasi lehetőség gyakorlatilag nulla......legalabb is a szép es tiszta strandokat ne itt keresd!
2018. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pedig interneten szép képek és véleményke vannak Trogirról.
2018. márc. 29. 11:03
 3/18 anonim ***** válasza:

Trogír egy gyönyörű óvárossal rendelkező kisváros, ahová nézelődni, sétálni, vásárolni, étkezni és szórakozni mennek a turisták.

No meg megcsodálni a sok millió Eurós hajókat a kikötőben.

Leszálló repülők "vitorláznak" szinte hangtalanul Trogír felett, a pár kilométerre lévő reptérhez, amiket amúgy sem hallani, mert sokfelé szól a hangos zene.

Késő éjszakáig szinte minden nyitva van.

Aludni nem ide járnak az emberek, a helyiek meg elviselik a zajt a nagy bevétel miatt.

A sok hajó miatt nem olyan tiszta a víz mint máshol, ezért kicsit odébb strandolnék a helyetekben.

2018. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi!


Milyen strandokat ajánlasz a közelben?

2018. márc. 29. 13:15
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen sűrűn járok Trogírba, de az idén még nem voltam, mert ócska volt az idő eddig.

Így nem tudom, hogy nem készült-e el az új híd Chiovóra?!

Ha igen, akkor ott vannak szép strandok, és át is tudtok jutni még főszezonban is.

Ha nem, akkor a közeli falvak bármelyikében van strand, és ingyen parkoló.


(Talán leugrok valamelyik nap az Adriára húsvét körül, de még nem biztos. Utána többet tudnék mondani.)

2018. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

*már úgy értve, hogy a híddal kapcsolatban.

(Sajnos mediterrán a munkához való hozzáállásuk is.)

2018. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Szállás Chiovon lenne amúgy is! :) Megköszönném, ha esetleg lejutsz és tudsz mondani valamit a hídról, mivel hallottam, hogy nagy szokott lenni a dugó, az eddigi kis hídon.
2018. márc. 29. 15:59
 8/18 kex150 válasza:
Szia, én Copacabana strandot tudnám ajánlani Okrug Gornji közelében található, szép fehér kavicsos strand. Elég nagy strandról van szó, szóval lehet hogy néha elég sokan vannak de nekem nagyon tetszett. Rengeteg bár, étterem és számos vízi sportot is ki tudsz próbálni. Szerintem érdemes lenne ide is lenézni :)
2018. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Tervbe van, ha minden igaz, a szállást sikerült olyan helyre foglalni, ahonnan gyalog elérhető az emlitet strand és az óvaros is 10-15percen belül. :)
2018. ápr. 14. 11:55
 10/18 kex150 válasza:

Akkor az tök jó! :)

Jó nyaralást kívánok nektek!

Egyébként júliusba mi is Trogir, Ciovora megyünk :)

2018. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!