Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok olyan helyeket írni...

Tudnátok olyan helyeket írni amit érdemes Olaszországban megnézni?

Figyelt kérdés
Őszintén annyi minden van, hogy nem tudok választani ezért kérek segítséget, hogy ti melyiket látogatnátok meg szívesen és mit érdemes megnézni (inkább csak oylanok írjanak akik már voltak, de ha nem jártál még ott és van valami amit szívesen látnál légyszíves írd meg)

2018. ápr. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú, sok szép helyen jártam Olaszo-ban, ha hazaérek, majd irok neked egy raklapnyi tippet! :))
2018. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Priviben...
2018. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Firenze, Garda-tó, Róma, Szicília... De kb minden faluban van valami csodaszép hely. Nekem azért Toszkána a kedvenc.
2018. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagyok Olaszország sok helyén jártam, de engem igazán Ligúria vett le a lábáról.
2018. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mont Blanc tetszett a legjobban, minden évszakban gyönyörű de szerintem nyáron érdemes menni. Velence és Róma is nagyon szép, oda inkább szeptember, október környékén a legjobb ellátogatni.
2018. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!