Kezdőoldal » Utazás » Európa » Isztrián valami olcsó camping?

Isztrián valami olcsó camping?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jó ideje már nézegetem a neten a kempingeket Isztrián, de mindenhol csak a nagy, drága kempingek jönnek szembe. Szeretnénk egy kicsi, olcsóbb helyen aludni. Tudom, hogy léteznek ilyen helyek, de nem találtam még sajnos. Olcsó alatt kb 4000-5000 Ft éjszakát értek. (Ha ismertek valami helyet és drágább azt se tartsátok magatokban, mindent megnézek) Köszönöm a segítséget! ;)

2018. máj. 1. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Arakat nem tudok, de mi ha jol emlekszem Premantura mellet lattunk szimpatikus kempinget.
2018. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Nem csodalom hogy nem talaltal semmit.....ennyiert ugyanis nem is fogsz!Ha nagy nehezen valahogy mégis az olyan is lesz!
2018. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 euróért akarsz /éjszaka kempingezni? :D Azért az kemény...
2018. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha az ember egyszer egy évben elmegy nyaralni, pihenni, akkor már ne a "legóccóbb" nyomortanyákat válassza! Az milyen kikapcsolódás? Gondolom az a tipikus magyar vagy, aki egész nyaralás alatt Tesco tartós kenyéren és párizsin él!
2018. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a nyaralás átcsúszik 2019 nyarára. Nem vagyok tipikus magyar, csak 17 éves, kereset nélkül. Kitűztem célul magam elé, hogy megpróbálom levinni a barátnőmet Horvátországba mert még sosem látta a tengert. Egy 4 napos nyaralással akartam kedveskedni neki. De aztán átgondoltam és rájöttem, hogy tényleg érdemesebb várni és 2x annyit költeni rá minthogy valami olyan helyre menjünk ami rossz helyen van, messze van mindentől.
2018. máj. 5. 01:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudok 3*-os hotelt Porecben, 60 ezer HUF egy hétre, teljes ellátás, wifi, klíma.
2018. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!