Kezdőoldal » Utazás » Európa » A lentiek közül melyik Európai...

A lentiek közül melyik Európai városba a legbiztonságosabb egy koncert?

Figyelt kérdés

Megyek majd koncertre és a következők a helyszínek: Amsterdam, Berlin, Paris, London.

Melyik hely lenne a legbiztonságosabb ahol nem nagy valószínűséggel fognak robbantani? A helyszínek befogadó képessége 17-20 ezer főig terjed.



2018. máj. 3. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én Amszterdamba meg Londonba járok koncertekre, jövő hónapban megyek a Wembleybe is... Eszméletlen rendőri készültség szokott ott lenni, pont ezért biztonságban is érzem magam... Tavaly Manchester után 2 héttel voltam az O2-ban Londonban, ott is ez volt, helikopterek, fegyveresek, de nem volt nyomasztó, inkább érdekes. Amszterdamban semmi ilyesmi nins, itt még nem is robbantottak soha szerencsére... A másik kettő helyszínen még nem voltam. Talán Berlin és Amszterdam a legbiztonságosabb.
2018. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Arra vigyázz mindenképp, hogy az agyad ne durranjon el. Ehhez jót tesz, ha időnként előre hajolsz és engeded a vért a fejedbe menni.

Aztán jót tesz a brilliáns elmédnek az is, ha a koncerteken picit távolabb állsz, tpvábbá beiratkozol valamelyik szakmunkásképzőbe, mely pallérozza az IQ-t. Ez utóbbi lehetőleg 300-400 fős legyen.

2018. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm. Még ha van egyéb vélemény tapasztalat azt örömmel várom.

Utolsó nem értelek, de kérlek ha nem tudsz a kérdésre válaszolni ne is írj.

2018. máj. 3. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyik helyen sem fognak robbantani! Mellesleg mindenütt van rendőrség.
2018. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés úgy hangzik, mintha naponta robbantanának koncerteken.
2018. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Naponta van több koncert is Londonban és volt egy darab robbantás. Ne vonjuk már le azt a következtetést, hogy az életünket féltve kéne menni.
2018. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
58%
Téged már egyszer igen csak felrobbantottak....láthatóan maradandó agyi károsodás lett a vége......
2018. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pàrizsban jàrok rendszeresen koncertre. Semmi bajom nem lett eddig. Igen, voltam màr a Bataclanban is.

A nagy koncerthelyszínek (Bercy, Stade de France) olyan szinten biztosítva vannak, hogy terrorista legyen a talpàn aki ott bàrmit véghez tud vinni, mielőtt lefülelik, főleg most.

A kis koncerttermekre is odafigyelnek amúgy most màr a tàmadàsok óta.


A terroristàk nem ezekre a helyszínekre fognal lecsapni, ahol szàmítanak ràjuk úgymond...

2018. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem ertem miert kell ilyen bunkon@k lenni. Barhol lehet robbantas ahol nagy a tömeg. A Manchesteri Ariana koncerten baratnom volt, szerencsere nem lett semmi baja de attol meg ugyan ugy megrazott ez a dolog mint ot. Ha ennyi helyszinre el tudok menni a koncertre akkor igenis ezt a kerdest is felvetem magamban.

Utolsonak köszönöm

2018. máj. 4. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha aze gyébként jószándékú tanácsokból bunkóságot olvasol ki, valószínűleg rossz tévét nézel, patkány pártra szavaztál, és eleve hülye maradtál.

A te dolgod.

Változtathatnál, de hidd el, marha nehéz lesz az ostobaságból szalonképes emberek közé emelni magad.

Sok sikert és kitartást kívánok.

2018. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!