Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nászút Horvátországban:...

Nászút Horvátországban: Isztria vagy Dalmácia?

Figyelt kérdés

2019-re tervezzük az esküvőnket, nászútra Horvátországba szeretnénk menni. Nem tudom, hogy Isztria vagy Dalmácia bizonyos része lenne számunkra a megfelelőbb? (A Kvarner öblöt már jól ismerjük, így az kiesik)

Szeretnénk, ha sok látnivaló és kirándulási lehetőség lenne a környéken, szeretnénk mindent felfedezni! Strandoláshoz a nyugisabb részeket, öblöket kedveljük és kutyával megyünk.


Én mindezek miatt az Isztriai félszigetre gondoltam (Rovinj, Pula, Premantula, Hum, Motovun, esetleg hajókázás). Erre tudtommal a kutyás strand is több. De várom a ti meglátásotokat is, mivel nem jártam még ezeken a helyeken!


Köszönöm a segítséget!



2018. máj. 31. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Pulát felejtsd el, szép-szép, de kikötőváros és semmi nincs ott.


Rovinj ezerszer szebb, de nyáron tömve lesz.

2018. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*semmi = korulbelul a vilag masodik legjobb allapotban fennmaradt okori amfiteatruma.
2018. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!