Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tengerparton hova tegyem a...

Tengerparton hova tegyem a telefonom?

Figyelt kérdés

Eddig mindig 3an mentünk és valaki mindig vigyázott a cuccokra, de most egyedül megyek. Telefont mindenképp vinni akarok,hogy fényképezhessek. Ingyenes strandokon sokan szoktak lenni és nincs értékmegőrző sok helyen.

Szerintetek ilyen könyv kinézetű rejtekdoboz jó megoldás lenne?


2018. jún. 3. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

A nyaralásnak az a lényege, hogy elszakadsz a korábbi rossz szokásaidtól. Nem internetezel, nem lóg a fészbukon, nem csinálsz folyamatosan szelfiket.

Vagy legalábbis addig nem, amíg leugrasz a strandra.

2018. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ez valóban gond, én ezért nem szoktam egyedül tengerpartra menni.
2018. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vízálló tok.

Amikor egyedül voltam, én abban vittem be a kp-t és a kocsikulcsot a vízbe.

Vagy veszel egy olcsó fényképezőt és a táskádban hagyod.

2018. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Vagy elmész a tengerpartra a telefonoddal, fotózol, és elmész a tengerpartra máskor a telefonod nélkül és fürdesz.
2018. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tolvajok úgy ismerik az ilyen rejtekdobozokat, mint a tenyerüket. Tényleg a legjobb megoldás a fotózást és a fürdést kettéválasztani. A vízálló tokok a vízben kényelmetlenek.
2018. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A magyaros értékőrzésnek különböző módozatai léteznek.

Pl.:

Régen a lábtörlő alá "dugták" a lakáskulcsot.

Az "okosabbja" meg kiírta az ajtóra, hogy KULCS A LÁBTÖRLŐ ALATT.

Azaz jöhetnek a betörők


A strandon meg -trezor helyett- a törülköző alá teszik még manapság is a kivitt értékeket.

Az "okosabbja" meg kiírta a fészre, hogy MIKOR MEGY NYARALNI.

Azaz mikor jöhetnek a betörők.


Mondják, hogy nincs új a nap alatt...

2018. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én pl azt szoktam csinálni boxer alsómba tekerem úgy a táskába de ha nincs boxer alsó mert csak rövid nadrág van rajtam akkor meg a cipőmbe teszem valamit rá teszek utána, ha meg olyan van hogy ott van holmiknál más figyel de pl én el sétálok a büfébe pénzt és a telefont viszem magammal, olyankor a telefont elől beleteszem a fürdő gatyába, ki nem esik érzem ott van, max csak látszódik a formálya gatyába a telefon.
2022. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!