Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mit tud csinálni...

Szerintetek mit tud csinálni egy 10-11 hós baba a tengerparton?

Figyelt kérdés

Férjemmel és a babánkkal nyaralást tervezünk, az úticélunk Horvátország lenne, de nem tudom elképzelni, hogy az akkor 11 hónapos babánk mit csinál majd a tengerparton: kúszni-mászni már jól tud, a vizet, a pancsolást imádja, de amiatt is aggódom, hogy nem túl hideg-e a tenger egy ekkora babának. Hasonló tapasztalatok esetleg?

(A kedves "milyen anya vagy te, hogy nem áldozod fel magad az anyaság oltárán" típusú trollkodó válaszolók kérem ne fárasszák magukat a klaviatúra koptatásával, építő jellegű válaszokat szeretnék.) Köszönöm!



2017. jún. 30. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is visszük a 10 hónapost, igaz nálunk a cél Olaszország, homokos part, direkt miatta :)


Gyakorlati tapasztalatom még nekem sincs, de fel se merült, hogy ne menjünk nyaralni.


Ha hideg lesz a víz, úgyse akar majd pancsolni szerintem. Én úgy képzelem, hogy kis vízben pacsál, játszik a homokkal, a vízbe is be tudjuk vinni beülős gumiban. Sőt én szereztem egy extra mini karúszót, azt is kipróbálom, hátha tudjuk használni.


Én úgy gondolom, hogy attól, hogy babánk van még ugyanúgy eljárunk, utazunk, csak figyelembe vesszük az érdekeit. Úgy látom rajta, hogy jól viseli az utazásokat, repüléssel sem volt gondja, hosszabba autóúton is volt már.

2017. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly pont 10 hónapos volt a babánk, mikor mentünk. Nem a baba miatt, hanem magunk miatt, ő ugyanúgy elvan itthon egy homokozóban, mint ott. De tetszett neki, mászott, pancsolt a vízben (nem volt hideg neki, bár a másik baba, aki velünk volt, fázott a vízben, gyerekfüggő). Olyan strandra menjetek, ami homokos, vegyél neki uv szűrős úszóruhát, mi egy jó nagy, kényelmes strandsátorra is beruháztunk.

Nálunk abszolút nem volt gond, bár nem árt tisztázni magatokban, hogy ez nem ugyanaz a nyaralás lesz, mint gyerek nélkül. Nyilván le lesztek korlátozva, ezt tudomásul kell venni.

Vihettek egy kis medencét is, a parton abban is pancsolhat, ha hideg neki a víz. (Ez tavaly nem jutott eszembe, de idén mi is fogunk, hogy az azóta már örökmozgó kisfiunk elfoglalja magát a parton.)

2017. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó ötleteket mindkettőtöknek, így bátrabban vágunk bele! UV-s usziruha, hozzá illő sapival már beszerezve. :)
2017. júl. 5. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!