Kezdőoldal » Utazás » Európa » Közép-dél Olaszorszagban,...

Közép-dél Olaszorszagban, Nápolyban sok migráns van? Mennyire biztonsagos most oda menni? Járt valaki ott mostanaban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Kilences, köszi a panelprolizást, de igazából kétdiplomás, kertvárosi téglaépítésű házban èlő, 50 országot megjárt ember vagyok és igazából Pécelt is egész klassz helynek tartom. E minőségemben merem állítani, hogy Nápolyban leginkább a rendkívül szemtelen helyi és kelet-európai zsebtolvajoktól és robogós táskarablóktól kell félni, nem pedig a bevándorlóktól. Akik szintén jelen vannak, de leginkább kétes eredetű öveket és ásványvizet próbálnak rád sózni és többnyire örülnek annak, ha emberszámba veszed őket, nem pedig megerőszakolnak.
2018. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Osszeveszni azert nem kell :-)


Igazabol igyis-ugyis mennem kell oda, csak pusztan kivancsi voltam ra, hogy aki jart esetleg ott a kozelmultban, mi a tapasztalata. No vagyok es egyedul leszek par napot, lehet ezert reszemrol a felelem.

Rakerestem a neten, igazabol 2017-re irtak inkabb tomeges bevandorlasokrol, 2018-ban egy merenylet volt a napolyi bazilika mellett...

2018. jún. 11. 21:51
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Migráns?


Én inkább az aktuális politikai helyzet okozta zavargások miatt aggódnék, meg a maffia miatt... de igazad van, TELI van migránccsal :D


Komolyan, ez szánalmas.

2018. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

11-es .... ezt a "robogós táskatolvaj" szöveget minden korodbelinek a fejébe verték a kommunizmusban, amikor felnőtt :)))


NEM, ez nincs így.

2018. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Voltam északon, középen, délen is

Azért itt jókat lehet nevetni, mivel egyből látszik ki az aki a királyi tévét követi kizárólag.

Vannak bevándorlók mindenütt az országban, igen feketék is ezt lehetetlen tagadni, csakhogy én soha nem tapasztaltam azt, amit itthon tömnek az emberek fejébe... Kevéssel találkoztam, de azok is dolgoztak, nyilván nem agysebészek voltak, mégis az alantos munkát elvégezték.

2018. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Én Nápolyban kb. 7 éve voltam utoljára, de a vonaton már akkor is ledöbbentek az afrikaiak hogy fehér ember is utazik vonattal.

A városban is elég sok volt a migráns. Ettől függetlenül közbiztonság ok volt, de hát persze mindenütt nagy kosz van.

2018. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Akit esetleg erdekel: megjartam Napolyt, Romat, Firenzet, Amalfit, Sorrentot.

Nos, valoban nem hompolyog migrans tomeg pl. Napolyban belvarosaban, viszont pl. leheveredve lehetett latni 1-2 csaladot a belvarosban is, ettol fuggetlenul a tengerparti setany mindket vege le van zarva betombtombokkel es katonai kocsik allnak ott, valamint katonak geppisztollyal a kezukben, ez eleg remiszto azert, de nyilvan oka van... Vasut-buszallomas kornyeken tobben vannak, nyilvan a turistak altal gyakrabban latogatott helyeken probaljak visszaszoritani oket, pl. Romaban a Colosseum elott is szemtanuja voltam, amikor az arulgatni akaro migransokat kergettek el a rendorok. Telefontokot, selfie botot, ekszereket, vizet arulnak, kinalgatnak mar-mar zavaroan, valamint beoltoznek valaminek es leallnak veled beszelgetni, honnan jottel stb., utana pedig tartja a markat a semmiert vagy pl. bealltunk a parkoloba es az egyik mutogatott kozben, hogy hova alljunk, de egyebkent is oda alltunk volna, utana odajott, a ferjem adni akart 50 centet neki, epp annyi kerult a keze ugyebe es mondta, hogy 1 eurot ker, szoval eleg pofatlanok. Pirosnal lemossak a kocsiablakot, ha nem kered, akkor is... szoval zavaro, hogy uton-utfelen ezekbe a szituaciokba kell botlani es kerulgetni oket...

Romaban is le van zarva a fout, csak a taxik es buszok mehetnek be, nyilvan ez is a terrorveszely miatt.

Vasut-buszallomason nem voltunk kozvetlenul, de szerintem ott biztosan sokan vannak.

Amalfi es Sorrento, tengerparti kis turistafalvak, itt nem nagyon voltak.

2018. jún. 26. 08:00
 18/18 anonim ***** válasza:
Jaj istenem. Nem kell migráns1-ről tájékozódni és agyat mosatni. Nápolyban a helyi tolvajoktol kéne tartani elsősorban. 😂
2019. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!