Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki hová utazna szívesebben és...

Ki hová utazna szívesebben és miért?

Figyelt kérdés
Prága és Linz közül melyik város az, ahová szívesebben elutaznátok. Kérlek indokoljátok meg, hogy miért és hogy a másikba miért nem.

2018. máj. 18. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Kérlek szedd össze magad. Nézegess a két városról fotókat, ha pedig ez sem megy, szedj elő valami más játékszert.
2018. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Linzbe, mert Prága közhelyes. Olyan ciki, mint Velence.
2018. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki járt már mindkettőben az írjon egy összehasonlítást legyen szíves
2018. máj. 18. 18:07
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 nem képekre, véleményekre vagyok kíváncsi #2 miért közhelyes és ciki?
2018. máj. 18. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Ezesetben ajánlom az előszedhető játékszeredet.
2018. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem, ha teheted làtogass el mindkèt vàrosba, èrdemes. Nekem talàn Prága picit jobban tetszett, Linz tùlzsùfoltnak tűnt, bàr mindkettő nagyvàros, de mègis èn Pràgàban szìvesebben sètàlgattam, nèzelődtem, fènykèpeztem... Rengeteg a làtnivalò.

Velencèben is voltam màr, imàdtam. Nem tudom mièrt lenne ciki. Ez elèg nagykèpűen hangzik ès ilyet nem mondanèk soha, mert sajnos sok embernek nem adatik meg, hogy utazzon ès ilyen helyekre eljusson, èn szerencsèsnek èrzem magam, hogy volt/van lehetősègem megismerni màs orszàgokat. Vannak akiknek az àlmuk vàlna valòra, ha az èletben egyszer làthatnàk Pràgàt vagy Velencèt vagy bàrmi màst. Meglepődtem az előző hozzàszòlàsokon.

2018. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Linzben nem jártam, de Prágában és Velencében többször is. egyik sem ciki. az tény, hogy a turistatömeg az sokat elvesz az élményből, de voltam már mindkettőben nyári hónapokon kívül, nem szezonban. ezenkívül szeretek hajnalban bejárni egy-egy várost. na, úgy mindkettő elbűvölő.

Prágát a kocsmái miatt kifejezetten ajánlom, nagyon hangulatosak.

2018. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!