Kezdőoldal » Utazás » Európa » A baratnom ki menne angliaba...

A baratnom ki menne angliaba tanulni en meg kovetnem es ebbe szeretnek segitseget kerni?

Figyelt kérdés

Szovala a baratnom jovore fog erettsegizni es utana ki menne egyetemre tanulni en iden erettsegiztem es meg van egy ev okj-m amit elvegzek kereskedo lesz belolem ha elvegzem, es abba szeretnem a segitsegeteket kerni hogy en hogyan mehetnek ki vele? mert ugye mar anglia nincs az euba az angolom nem olyan eros meg de mar jarok angol tanarhoz es ugye van meg egy evem megtanulni normalisan az angol nyelvet, nem vagyok nagy almodozo szoval nekem csak annyi lenne a lenyeg hogy ki mehessek a baratnommel es amig o el nem vegzi az egyetemet addig kint lehessek vele es dolgozhassak es ebbe szeretnem a segitsegeteket kerni es tanacsot is hogy en mit tudnek tenni es ott mit dolgozhatnek.

Remelem erthetoen fogalmaztam ha nem elnezest kerek ha van valami plusz info ami kenne azt leirom folyamatosan figyelni fogom a valaszokat. koszonom elore is


2018. jún. 12. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Cimbi, te csak egy atmeneti busz vagy szamara, jo esellyel mar tanev kezdeten kirug paros labbal. :)
2018. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy leszilyen de basszus nem parkapcsolati tanacsokat kertem, megnyugtatok mindenkit nem fog kirugni se anglia elott se utana mert nem ilyen 1-2 hetes par vagyunk.
2018. jún. 12. 15:16
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
51%

A magánéleted meg a csajod a te gondod....de az hogy ennyire mérhetetlenül tájékozatlan vagy,az már több mint borzasztó......


"mert ugye mar anglia nincs az euba"


Erre inkább nem is mondanék semmit....max annyit,hogy azért ez több mint gáz hogy azt sem tudod hány óra van délben abban az országban ahova költözni akarsz.....

2018. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de istenem azert itt meg mindig sok az okos ember, nem azert de ha tajekozott lennek nyilvan nem irtam volna ide, szoval igen nagyon hulye es tajekozatlan vagyok azert is irtam ide hogy hat ha akad valaki akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata es megosztana velem
2018. jún. 12. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagy-Britannia (ennek része Anglia) egyelőre az EU tagja, így a külföldi munkavállalásról, de a Brexit utáni időkről az EU honlapján tájékozódhatsz: [link]

A brit egyetemekre nem annyira könnyű bekerülni; a barátnődnek csakugyan fel kell kötnie a gatyáját, ha be akar jutni, és ha sikerül, tanulással fogja tölteni az idejét, a szabadidejét pedig egyetemista társai között. Nagyon jól kell megtanulnod angolul, ha ebben a közegben nem szeretnéd majd idegennek érezni magad.

2018. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az ertelmes valaszt, igen nagyon okos lany es tudja hogy fel kell kotnie a nadragot de itt inkabb rolam lenne szo hogy en hogyan tudnek ott elhelyezkedni meg mennyire egyszeru nekem oda a kijutas ilyesmik
2018. jún. 12. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Cimbi, en jot akarok neked, hogy egyfelol ne fektess vegtelen sok idot, penzt es energiat olyansmibe, amire megsincs szukseg, masfelol, hogy ne erjen akkora sokk, amikor lapatol. Mar sokszor lattam a sztorit, okos lany - buta pasi, erettsegi kornyeken szakitas, csaj feljebb lep az eletben. :)
2018. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az jó, ha jársz angolra, tanuld is szorgosan, de hogy ki is mész-e majd vele...azt majd akkor tervezd, ha már itt az ideje. Nagyon fiatalok vagytok, ebben a korban mindenki azt hiszi, hogy örökké fog tartani a kapcsolat és képes lenne bármit feladni érte(én majdnem nem mentem egyetemre, csak hogy az első barátom után mehessek külföldre), de most felnőttebb fejjel látom, hogy mekkora hülye voltam, hogy hagytam magam ennyire befolyásolni az érzéseim által és nem az eszemre hallgattam volna. Ez sajnos a tinikor negatív velejárója. Figyu, ha 1 év múlva is együtt vagytok és nagyon akarja, hogy vele menj, akkor csináld. De magad miatt tedd, ne miatta add fel a saját álmaidat. Szerintem ha annyira szeretne téged, nem menne külföldre egyetemre, mikor tudja, hogy te nemis beszéled nagyon a nyelvet.
2018. jún. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!