Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most fogok utazni eletemben...

Most fogok utazni eletemben eloszor repulon es szeretnek egy kis segitseget kerni?!

Figyelt kérdés
Torokorszagba fogok utazni December elejen. Es az a kerdesem,hogy mit vigyek magammal es mennyit? Valamint azt hogy irtak hogy max. 100 ml folyadekot lehet felvinni kezpen a repulore. Hiaba olvasgattam nekem ez nem tiszta. Ha akarok vinni sampont,tusfurdot, fogkremet es parfumot akkor ezek mind kulon kulon max 100 milisek lehetnek vagy osszesen, egybeveve max ennyi lehet?

2017. nov. 13. 00:44
 1/7 anonim válasza:
100%

A folyadékok egyenként maximum 100 ml-es, egyedi kiszerelésben szállíthatók. A kis tégelyeket, dobozokat, tárolóedényeket pedig egy maximum egy liter űrtartalmú, 20 cm X 20 cm-es méretű, átlátszó és újrazárható műanyag zacskóba kell pakolni. A zacskót az utas köteles felmutatni az ellenőrzést végző személynek.


De miért nem rakod be a feladott poggyászba a pipere cuccokat?

2017. nov. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Azert mert olvastam az egyik oldalon, ahol levolt irva,hogy kb mit hogyan kell, hogy minden folyekonynak nalam kell lennie a taskban. Akkor ezek szerint betehetm a borondbe ezeket.
2017. nov. 13. 02:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nyugodtan tedd be a bőröndbe, még sosem hallottam olyat hogy ne lehetne. Én mindig le szoktam ragasztani a tetejüket celluxszal, amióta egyszer valami elszabadult és beleömlött a bőröndbe, elárasztva mindent.
2017. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A feladott poggyászba viszont annyi folyadékot teszel, amennyit akarsz.
2017. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A dolgok tisztázása végett: a 100 ml-es dolog a biztonsági ellenőrzésre vonatkozik. Vagyis ott ne legyen nálad (kintről hozott) sok folyadék. Ha már a biztonsági ellenőrzésen túl vagy és a feladandó poggyászodat is átvették - ott a benti üzletekben annyi parfümöt, konyakot, üdítőt vehetsz, amennyit csak akarsz és ezeket mind felviheted a gépre (a kézipoggyászod mellett).
2017. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A feladott poggyászba bármennyi folyadékot betehetsz, akár nagy üveg ásványvizet is. Érdemes a tusfürdőket, stb. zacskóba tenni, vagy leragasztani, nekem is volt már, hogy valami kifolyt, de nem jellemző.

A kézipoggyászba tett folyadékokkal kell így bohóckodni. Én sokat utazok, gyakran feladott nélkül, DM-ben veszek kis kiszerelésű sampont, tusfürdőt, stb. Kés, olló, stb. sem lehet a kézipoggyászban.

Amit a reptéren vásárolsz a biztonsági ellenőrzés után (üdítő, parfüm, stb.) azt felviheted a gépre.

2017. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2017. nov. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!