Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon gyakran ram tor a...

Nagyon gyakran ram tor a szomorusag es az eletkedvtelenseg, annak ellenere, hogy boldog szeretnek lenni. Tenyleg ugy erzem, nem birom ezt tovabb. Akkor meg minek kerjek segitseget?

Figyelt kérdés
Nos mas felfogasom van, mint a legtobb embernek(ezt nevezik mentalis betegsegnek), de altalaban nem volt problemam megtalalni egy bizonyos pontot, ami vezetett a jo iranyba. Mostanaban ugy erzem, barmit teszek, nem vagyok boldog igazan. Vannak barataim, akikkel szoktam szorakozni, de igazabol 1 jo baratomon kivul senki sem tudja, hogy igazabol mennyire ossze vagyok torve lelekben, annak ellenere, hogy kulso szemmel mindenki az ellenkezojet tapasztalja. Mindig van egy pozitiv kisugarzasom az ismeroseim szerint, de nagyon nem tudjak, hogy a lelkem darabokra van torve. Maganyos vagyok. 1 no sem olyan szemmel tekint a vilagra mint en. Ugy erzem egyetlen egy novel sem tudnek kialakitani olyan kapcsolatot, ami egeszseges lenne mindkettonk szamara, foleg az o szamara. Az a baj, hogy nehezen talalom a szavakat, hogy megfogalmazzam a gondolataimat. Csak olyanoknak tudok nyitni, akikrol erzem, hogy lelekben kozel jarnak hozzam, tehat egy szemely kivetelevel senkinek. Nos sosem akartam megfelelni masoknak, de EN magam vagyok elveszve a sajat vilagomban, ez az, ami engem megol. Vannak hobbijaim, de mar semmi sem tesz igazan boldogga. Parkapcsolataim is voltak, de egy kivetelevel hamar "the end" volt. Nem a lanyokat hibaztatom, nem is magamat. Talan ennek igy kell lennie. Csak nem tudom mi a boldogsag kulcsa.
2018. jún. 6. 02:10
 1/3 anonim válasza:
Pszichológusnal voltál már? Igyál citromfű teát és könnyebb lesz valamennyivel! Ne add fel!! ❤
2018. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam, de nem is tudnam magam ravenni. Probalkozok pedig.
2018. jún. 6. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de sztem te tipikus magadnak valo szemely vagy! Ezt nem bantaskent nem serteskent mondom.! Probalj kicsit nyitni az emverek fele, nem minden ember egyforma kulonbozoek vagyunk de az nem azt jelenti hogy attol rosszak is. Fogadd el hogy az elet ilyen ,tanulj meg alkalmazkodni ahogy masok is alkalmazkodnak hozzad. Es azt ne feledd el soha hogy ugy banj masokkal ahogy elvarod hogy banjanak veled!;) az emberek ilyenek legyen az no vagy ferfi!!
2018. szept. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!