Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Montenegró jelenlegi...

Milyen Montenegró jelenlegi biztonsági helyzete magyarok számára?

Figyelt kérdés

Szeptember elején tervezném meglátogatni Montenegrót a szüleimmel, akik viszont kissé tartanak a múltbéli politikai nézeteltérések okozta esetleges kellemetlenségek miatt. Van bármi ok aggódni?

Amennyire én utánaolvastam, az elmúlt pár évben a tapasztalatok mind pozitívak, de gondoltam hátha valaki le tudná írni az erre vonatkozó érveket és ellenérveket.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 19. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Marmint mire gondolnak pontosan? Mert a montenegroiak tobbsege meg azzal is bajban lenne, ha el kene helyezni Magyarorszagot a terkepen.
2018. jún. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát, valójában a szerbekkel voltak a korábbi évtizedekben incidensek, akik ugye nem igazán kedvelték a magyarokat, és Montenegróban elég magas a szerbek száma, illetve Szerbia közelsége, az amire gondolok.

Tudom, hogy jó pár éve nem volt feltétlenül biztonságos magyarként Szerbia közelébe utazni.

2018. jún. 20. 09:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat, ez egyaltalan nincs benne a koztudatban naluk. Mi 10x evvel ezelott is voltunk Szerbiaban is jo parszor, tavaly Budvaban, a kutyat nem erdekli, hogy mi vagy, felismerni a nyelvet meg vegkepp nem fogjak :D.
2018. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt azért tudjátok, hogy a haború a 90-években volt? Nem értem miért kellene tartani a szerbektől. Senkit nem fog érdekelni, hogy magyar vagy, sima turistának fognak nézni..
2018. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Montenegró ritka biztonságos hely, de Szerbiától is hülyeség tartani, Belgrád az egyik legkirályabb város egész Európában.
2018. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy magyarnak sincs semmi félnivalója sem Szerbiában, Montenegróban meg pláne nem. De ha ennyire parásak, menjenek délre ott sok az albán azok kedvelik a magyarokat.
2018. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerbiai vagyok és 25 ève minden nyàron Montenrgròban nyaralunk. Egyàltalàn nincs mitől tartani, a kèrdèst se èrtem. Meg ezt a szerbek-magyarok dolgot sem. Amùgy oda-vissza èrvènyes szerintem. Vannak magyarok akik utàljàk a szerbeket ès fordìtva, sok szerb szereti a magyart ès fordìtva. Nyaralàson meg senkit sem erdekel, hogy ki vagy, honnan jöttèl. A szerbek is olyan emberek mint te.
2018. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A szerbek is olyan emberek mint te."


Leszámítva azt az apróságot, hogy a legtöbbnél még ott vannak -az eldugott- fegyverek "szükség esetére".


Amúgy nem a turistákra tartogatják ezeket.

2018. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2018. júl. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!