Kezdőoldal » Utazás » Európa » Biztonságos idén Törökországba...

Biztonságos idén Törökországban nyaralni? Antaya.

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, egy ideje nyugi van, illetve amikor nem volt, akkor sem az üdülőhelyeken voltak gondok.
2018. júl. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Kivéve, amikor igen. Fokozott biztonsági kockázatot rejtő országként van kategorizalva, mert fennáll a terrorcselekmények veszélye. Nyilván épp emiatt olcsón lehet ott nyaralni - te döntöd el, megéri-e. Engem roppantul érdekel az ország és rengeteg gyönyörű hely van, de személy szerint nem érzem elèg stabilnak a biztonsági helyzetet.
2018. júl. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Mi a delkeleti reszen elunk, ahol a magyar hiradoban tobbszor lattam, hogy polgarhaborus szituacio meg menekültek millioi voltak emlegetve, es kb. a lakossag is az eleteert futott mindennap szerintuk. Kar, hogy ebbol mi semmit nem erzekelunk :D.

Van olyan resz, ahova nem erdemes menni, de eddig meg nem talalkoztam olyan emberrel, aki a szir hatarban szeretett volna kirandulni :D. A nyaraloovezetek pedig esetenkent tobb mint 1000 kmre vannak onnan. İtt nem Szeged-Budapest meretu tavolsagokban kell gondolkodni.

2018. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz
2018. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Neked nem. Maradj inkább a krumpli föld közepén rettegve hogy mikor jönnek a megerőszakolós migráncsok.
2018. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
69%

Antaya merre van? Én csak Antalya nevű városról tudok.

[link]

Na jó, van Alanya is.

2018. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!