Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csehországgal kapcsolatban...

Csehországgal kapcsolatban szeretnék kérdezni (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Prágába fogunk utazni repülővel, ott is lesz a szállásunk, 3 éj. Viszont azt olvastam, vannak még szép városok Csehországban, amiket érdemes meglátogatni, és nagyon megtetszett a képek alapján Telc. A google térkép segítségével szoktam megtervezni az útvonalat, viszont nem ajánlott fel semmilyen lehetőséget az autón kívül, hogy el tudjunk jutni oda. Valakinek van bármilyen tapasztalata, hogy hogyan tudnánk odajutni, mennyi idő kb stb? Köszönöm szépen! :)
2018. júl. 6. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A Google Maps csak azokat a tömegközlekedési menetrendeket tudja, amelyeket a szolgáltatók megosztanak a Google-lel. Javaslom, hogy kezdd a tervezgetést a Ceské Dráhy vasúttársaság oldalán, de a Deutsche Bahn oldalával is barátkozz meg, mert európai utazasoknal elég hasznos, hogy tudja a kontinens szolgáltatóinak menetrendjeit. A pid.idos.cz pedig a Prága környéki közlekedési szövetség oldala.
2018. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:

Bahn.de

Egesz europa vasuthalozata rajta van,menetrenddel arral mindennel

2018. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2018. júl. 6. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb városnak van info irodája, ahol a kérdéseidre (még az utazásra is) válaszolnak.

[link]

2018. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel elmegy egy teljes nap, szerintem nem éri meg. Prágában van elég látnivaló. Vagy ott van Karlstejn, negyedannyi vonatozásra.
2018. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!