Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba melyik szigetre...

Görögországba melyik szigetre szabad menni nyaralni ahhoz, hogy az ember ne találkozzon migráns-táborokkal?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 19:17
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
68%
Már nincs ilyen hely!!!
2018. júl. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jogos a kérdés, mert nem csak az m1-en foglalkoznak a migráns-kérdéssel, hanem egész Európa ezzel foglalkozik, és az ember nem tudhatja, hogy mi igaz és mi nem igaz abból, amit BÁRMELYIK tévécsatornán lát. Amúgy én úgy tudom, a Törökországhoz közeli szigetek a legérintettebbek, mert azokat viszonylag könnyű elérni gumitutajjal. Egy lista szerint Lezbosz, Szamosz, Kosz, Lerosz, Kalymnosz, Rodosz, Szymi, Csiosz, Agathoniszi az, ahol eltérő mértékben fordulnak elő migránsok, de nem kell aggódni, mert a népszerű turistacélpontok biztonságosak és migráns-mentesek.
2018. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező! Kapcsold ki az M1-et és kezdj tájékozódni hiteles forrásokból. És akkor nem fogsz nyilvánvalóan paranoid, felesleges kérdéseket kiírogatni.


Én jártam Görögország menekültválság által érintett egyik területén. Semmi bajom nem lett attól, hogy albánok helyett szomáliai arcok árulták a vizet a látványosságok közelében.

2018. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már ezt az M1-dolgot. Ha szomálit akarok látni, akkor Szomáliába megyek...
2018. júl. 13. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Szeretném felhívni a kérdező - és a mögötte álló talpnyaló szervezet, a fidelitas - figyelmét arra, hogy a gyakorikérdéseken csak kevesen képesek a kötőjeles szerkezetek helyes használatára. Itt a kiírt kérdések jó részében még az igekötős igék használata is problémás.

Tehát ha a jövőben hitelesebb módon szeretné a magyar kormány közpénzből fizetett hazugságait terjeszteni, próbáljon jobban belesimulni a nagy átlagba.

De ha elfogad még egy tanácsot, feladja a jelenleg aljas és bunkó munkakörét és nem dolgozik tovább abban a rémhír terjesztő irodában. Csak így lehet újra tisztességes emberré.

2018. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
@4 Akkor irány egy olyan ország, ahol teljesen homogén a népesség. Legközelebb ehhez Észak-Korea áll, hajrá.
2018. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

3.


Szerintem most egész Európa megkönnyebbülten felsóhajt, hogy elárultad, a migráció nem jelent veszélyt kontinensünkre, amennyiben a szomáliai vízárusok jó arcokkal bizonyultak.

2018. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj itthon kérdező, nem való neked a nagyvilág.
2018. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!