Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van e tapasztalata valakinek...

Van e tapasztalata valakinek Korfu szigeten a buszokkal kapcsolatban? Milyen sűrűn járnak a buszok, hol kell jegyet venni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nééézd csak mi volt az első találat arra, hogy Corfu bus: [link]


A járatok menetrendje függ attól is, melyikkel mennél. Jegyet s sofőrnél kapsz. Vagy a pályaudvarokon, akárcsak mifelénk.

2018. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kis sziget, érdemes körbejárni. Mi robogót béreltünk, de bejárható bringával is, ha sportosabbak vagytok, vagy motor, vagy autó.
2018. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korfun a busz közlekedés olyan mint BAZ megyében a zsákfalukban.Délelőtt és délután 2-2, néha kimarad 1 járat, ha tele van akkor buktad stb.Erre én nem építenék.


Robogó akkor jó ha van egy pont amitől 15 kilóméternyiket robogóznál. Pl Peroulades és Sidari könyékén jól használható egy ötvenes, de a görögök sem véletlen járnak nagyobbal. Az egész sziget egy aszfaltozott hullámvasút.


Mi eddig mindig autóztunk, napi 6-7 ezer egy Panda amibe egy nagy és két kicsi bőrönd is befér, klímás, nagy a hasmagassága stb.

2018. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért herótom van az olyan válaszadóktól, akik elmennek valahova és autót bérelnek, majd elmesélik, szerintük milyen a busz közlekedés.

Hohetetlen módon megvetem az ilyen dolgokat.

Ellentétben másokkal, én körbeutaztam Korfut busszal. Amik nem késtek, nem maradtak ki. Szóval ha megtehetném, az előző válaszadó kicsit többet buszozhatna, mielőtt hozzászól.

2018. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

#4 Buszoztam. Agios Gordiosból Kerkyrába (mert ittunk).


Amivel mentünk vagy kimaradt vagy 30 percet késett, amivel jöttünk az is hasonló. Az akkori szállásadónk is kiemelte hogy ami nem programozós busz az sokszor ilyen.


"Valamiért herótom van az olyan válaszadóktól, akik elmennek valahova és autót bérelnek, majd elmesélik, szerintük milyen a busz közlekedés."


Meglehetősen szűk halmaz. Mondhattad volna hogy #3 nyomorék :D

2018. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!