Kezdőoldal » Utazás » Európa » 18 év alatt vezetés külföldön?

18 év alatt vezetés külföldön?

Figyelt kérdés

Milyen büntetésre kell számítsak ha megállítanak a rendőrök külföldön? (Szlovénia, olaszország, franciaország)

Jogosítvány elvétel, pénzbirság

Lenne egy ember aki 18 felett van és van jogsija csak 1300 km egyben nem tudna levezetni és néha besegítenék neki. Csak a következményre lennék kivancsi!

Köszönöm a válaszokat!



2018. júl. 18. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Franciaknal birsag 15000 euroig es esetleges szabadsagvesztes 1 evig. Tobbit nem tudom.
2018. júl. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Csak a következményre lennék kivancsi!"


Következmény??

Válogass!

Veled ellentétben, nekik -elvileg- volt jogsijuk!

[link]

2018. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van jogosítványom csak addig meg nem töltöm be a 18 at. De ez a videonak semmi köze a kérdéshez...
2018. júl. 19. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Van jogositvanyod Magyarorszagon! Barmilyen orszagban, ahol a jogositvany egyik feltetele a betoltott 18 ev, olyan mintha nem lenne. Azt sajnos nem tudom, hogy kulfoldi jogositvanyt elfogadnak-e mondjuk Szloveniaban vagy Olaszorszagban, ahol felugyelettel vezethetsz 17 evesen.
2018. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a videonak semmi köze a kérdéshez"


De ahhoz viszont köze van, hogy azt hiszed, hogy mert van jogosítványod akkor már tudsz is vezetni.

16 évesen, kb. nulla közeli vezetési gyakorlattal!

2018. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább ne kockáztass. Bármi baj történik, nagyon rácseszel. Nem mellesleg nekem még úgy tanították, hogy 18 év alatt, hiába van már jogsid, csak Magyarországon vezethetsz vele.


Az 5-ös válaszával, viszont nem értek egyet. Mert az egy dolog, hogy még nincsen egy 17 éves embernek rutinja, de ha nem kezd el vezetni, és nem tapasztal különféle közlekedési szituációkat, akkor nem is lesz. Ezzel persze nem azt mondom, hogy egyből a mélyvízbe, de valahol el kell kezdeni az külföldi vezetgetést. Én nekem kb. fél éves volt a jogsim, amikor egyedül kimentem németbe, és gond nélkül ment minden.


Az, hogy sok hülye tinédzser egyből driftelgetni kezd, meg száguldozni, amint megkapja a jogsiját egy dolog. De a többség azért nem ilyen. Ráadásul hülyék meg vannak az idősebb, régebb óta jogosítvánnyal rendelkező emberek körében is.

2018. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!