Kezdőoldal » Utazás » Európa » Minden ami Finnország (Lappföld)?

Minden ami Finnország (Lappföld)?

Figyelt kérdés
December 22-26között tervezek egy meglepetésutat a páromnak Finnországba,azon belül is Lappföld.Már néztem közeli reptereket,szállásokat is próbáltam keresni,mégis annyira összetett a szervezés. Aki esetleg volt arra mesélhetne róla,a tapasztalatokkal mégiscsak előrébb vagyok. Északi fény egy szempont,de nem csak ezért mennénk ,egyéb programok is érdekelnek,főleg mert ebbe beleesik a karácsony. Szóval aki járt Lappföldön az kérem ossza meg a tapasztalatait,akár azt is hogy hogyan/honnan szerezte a szállást repjegyet stb. :) (összesen 650ezer 700ezer Ft-t tudok erre a karácsonyi ajándékra szánni :) )

2018. júl. 24. 08:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy ezt az összeget csak az utazásra és szállásra szánnám
2018. júl. 24. 08:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy ebben? December 22-én tök sötét van Lappföldön, egész nap nem kell fel a nap. Plusz irtó hideg van. Finnair repül Rovaniemibe, illetve nézd meg a Norwegiant is.

Karácsonykor minden zárva van. Utazni nehézkes, Roveniemi a legészakibb város ahová megy vonat. Airbnb egész jó áron van, viszont az csak szállás. Ha szeretnétek enni finn ünnepi ebédet az lehetséges hotelekben, de az irtó drága.

2018. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszodat,igen direkt akkor,annyira vonz minket ez a sötétség dolog :D ne kérdezd miért :D mindenesetre ment a zöld kéz :) ;)
2018. júl. 24. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt? Mesélj kérlek!
2023. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!