Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizzair beszállókártya?...

Wizzair beszállókártya? Ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem utaztam még repülővel soha, most lesz az első utam.

Kinyomtattam fekete fehérben a beszállókártyám, de a vonalkód nem olyan, mint mondjuk egy könyv hátulján, nem teljesen egyenesek a vonalak, picit, mntha hangyás lenne.


Számítógépről megnyitva ugyan olyan.

Minden rendben van? Jó fekete-fehérben nyomtatva, illetve telefonra letöltve?



Illetve a másik kérdésem az lenne, hogy egy Balaton szeletet, egy szalámis (otthon készített) zsömlét berakhatok-e a poggyászomba? Vagy nem szabad semmi ilyesmit?


Olaszországba mennék.


Valamint még az is érdekel, hogy ugye most két méret van. A kis méretű poggyász, 55x40x23 adatokkal, és a kis kézitáska, 40x30x18.


Sima fapados járattal megyek, minden extra nélkül.

Ha a táskám teletömve 42x32x17 cm, akkor pont elfogadható még kis kézitáskának, ha nem pakolom nagyon tele? Ha igen, rakhatom az előttem lévő ülés alá?

Ha nem fér bele, én magam rakom fel poggyászként a saját fejem fölé?



Előre is köszönöm!


2018. júl. 27. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Úgy érzem, kérdésid jó részére egy általános iskola 2. osztályos olvasókönyv és a wizzair visszaigazoló emailje választ adna.

Ha most nekikezdesz, az indulásig még pótolhatod is lemaradásodat.


1. Ugye a képernyőn is, a nyomtatóból kivett papíron is fekete-fehér a vonalkód. Segítek. Naugye. Akor mi a gond?


2. Ha elolvasod a visszaigazoló emailt, és abban az van, nem vihetsz Balaton szeletet, szalámis, vagy sztrapacskás zsömlét, esetleg juhtúrós zsömlét, akor ne tedd. Ellenkező esetben vigyed.


A számokat illetően nem segíthetek, az általános iskola 1. osztály. Megalázó lenne, ha válaszolnék rá.

2018. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A beszállókártya jó.

Vihetsz szendvicset.

A táska nagyobb mintg a kisméretű megengedett.

2018. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Jó lesz kinyomtatva.

2. Vihetsz.

3. A méreteket szigorúan veszik. A visszaigazolásban látod, hogy pontosan milyen jegyet vettél (mert 3 féle van, és mindegyikhez más paraméterek tartoznak) és ez alapján hány db, milyen típusú (fel lehet vinni a gépre, vagy fel kell adni) és méretű csomagod lehet.

Olvasd át a visszaigazolást.

2018. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többé-kevésbé kedves válaszokat!


Az utolsó kérdésemet szerintem teljesen érthetően tettem fel.

De akkor nekifutok újra.

Mennyire veszik komolyan a méreteket?

Abban az esetben, ha nagyon, ahogy írtátok, akkor mivel már a poggyász kategóriába tartozik, (amit én VIHETEK, csak HA kézitáska méretű, aminél ugye 2 centivel túllóg, akkor rakom máshová) akkor valóban én, a saját kezemmel teszem fel a fejem feletti tartó részbe?

Az érdekel, hogy ugye olyan nincs ekkora táskánál, hogy a repülőgép aljába, oldalába, nem tudom, hogy hová, de elpakolják, és majd visszakapom.

2018. júl. 27. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Jár a jegyedhez a fedélzetre felvihető poggyász? Nem mindegy jegyhez járnak ugyanolyan csomagfeltételek. 3 féle van.

Mi a mérete?

Szúrópróbaszerűen ellenőrzik a beszállítás során a méretet. És plusz díjat kell érte fizetni, ha kiszúrtak és nagyobb a csomagod.

2018. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Amikor előfizetsz 100 perc internetre, akkor hiába reklamálsz 101 miatt. Nem fogod megkapni. És nyelsz kettőt, majd továbbálsz.

Most fizettél a jegyért, elfogadtad a feltételeit. Meg akarod hágni őket. Ha megbüntetnek, tegyük hozzá, láttam már ilyet, akkor te leszel a leghangosabb.

Első - nem szerinted nem kedves - válaszadó voltam.

2018. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem elnézőek. A határ az határ. Nem viccből adjak meg a méretet. A te táskád A kisméretű poggyász kategória, nem a kézitáska
2018. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a poggyász dolgot: ha sima jegyet vettél, csak egy db max. 55*40*23 cm-es táskát vihetsz. (A 40*30*17 cm-es kistáska extra szolgáltatás része). A tied ennél kisebb, tehát ilyen szempontból megfelel. Mivel nem elsőbbségi beszállást vettél, mérettől függetlenül elvehetik tőled beszálláskor a táskát. Szóval legyen benne egy kisebb táska, tárca, amit kiveszel és magaddal viszel a fedélzetre. Ha mégis felviheted a táskát, lehet az ülés alatt is, ha befér, de akkor a lábad nem fér el - főleg ha magasabb vagy. Felteheted a fejed feletti csomagtartóba, de azt természetesen magadnak kell, nem teszi fel helyetted senki.
2018. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a kisebb táskába értelemszerűen a papírjaidat, pénzedet tedd. Csokit, szendvicset felvihetsz, innivalót csak olyat, amit a reptéren vettél és felmatricázták. A gépen is van kaja, kávé, üdítő, de külön fizetős és nem olcsó (pont, mint a reptéren).
2018. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Értek mindent.

Látom, még mindig maradtak félreértések.

A táskám mérete megfelelő, felvihetem a gépre, nem reklamálnék 100 mega net helyett 101-ért, az értelmi szintem rendben van. Szimplán az érdekelt, hogy felvihetem-e magammal kézben ezt a méretű táskámat, vagy elveszik, és ők teszik be

oda, ahol nem férek hozzá.


Köszönöm szépen!


További szép estét!

2018. júl. 27. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!