Kezdőoldal » Utazás » Európa » Athénba fogunk utazni hamarosa...

Athénba fogunk utazni hamarosan. Írnátok olyan látnivalókat, ami a természethez köthető, és nem városnézés?

Figyelt kérdés
Szállás Athénban lesz, nyilván egy napot rászánnánk a városra is, de inkább a környékének természetes látnivalója érdekelne minket, pl szép öblök, esetleg magas hegy szép kilátással, barlang, ilyesmi. Múzeum egyáltalán nem. Fürödni terngerpartra hova menjünk? ELőre is köszi minden választ!

2018. júl. 31. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokszor kísérleteztem Athénnal, de mindig úgy jöttem haza, hogy ótvar hely. Persze a kötelezőket meg kell nézni, de ezek az ókori romok és hangulatok. Elég rájuk 1-2 nap, a többi időposcsékolás.

A környéken nincs semmi olyan, amiért érdemes oda menni. Persze fognak jönni nagy utazók, akik eghyszer elmentek már külföldre, pont Athénba, és kimentek a tengerpartra, de ha hiszel nekem, a környék partjai alapvetően kövesek, csupaszok és felejtenivalók.

Megnézheted Szuniont, az tényleg élmény, már ha élmény az, hogy másik kétezer ember liheg a képedbe a sfestői naplementén.

De szerintem el kell menni a Peloponészoszig, hogy szép helyeket láss. Vagy eleve nem kell Athénba menni.

2018. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ott jártam egyetemre és osztom az első véleményét.


Idra szigetre megéri athajozni, cape saunnio, koronthisz is közel van.


Én azért simán el tudnék tölteni 1-2 hetet Athénban mint turista, de nem egy napot szánnek a városra.


Fürödni vouliagmeni strandra mennek. Van közelebbi strand is, de megéri elmenni addig.

2018. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nézz szét, mi maradt most meg arrafelé a tűzvész után.
2018. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Voltunk, és már hazajöttünk.

Az első kommentelő elég enyhén fogalmazott.


Biztos vannak barátságos környékek, mi a zöld metró vonalán járkáltunk inkább (Omonia is), gyalog is (busszal nem, mert fehér ember nem használta), hát néha azért beszartunk, tényleg szutyok egy város...

2018. aug. 12. 22:27
 5/8 A kérdező kommentje:

U.I.: Az akropolisz környéke gyönyörű, nagyon jó hangulatú, a bazársor is jó, de ennyi.


Esténként jó volt ott eltölteni pár órát, aztán hazasétálni a gettón keresztül, és folyamatosan hátrafele nézegetni.

2018. aug. 12. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Legközelebb előbb kérdezz, utána utazz. Vagy olvass sokat, mielőtt foglalsz.

Egyébként nem lett volna annyira szar hely Athén, ha kicsit délebbre foglalsz valami medencés hotelt, és bejársz egy villamosjeggyel szétnézni.

2018. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem meg jobb megtapasztalni ilyeneket is akár, mint nem elutazni mások véleménye miatt. Ezt úgy írom, hogy én is voltam már ott, láttam a nem túl szép részeket is, de az akropolisz mindenért kárpótolt! :) Felemelő érzés volt ott sétálni... Ettől függetlenül maga a város nem lett kedvenc
2018. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekesnek érdekes volt, megérte megtapasztalni, de nem volt szép, és ezáltal nem lesz egy kedvenc hely. Ennyi :)
2018. aug. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!