Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Budapest-München vonatjáratokkal?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekel, hogy mennyire pontosan érkezik, milyen iratok szükségesek a jegy mellé, és kapható-e rá retúrjegy.


Úgy olvastam, lehet 30 eurós jegyeket is szerezni, ezeket hány nappal előtte érdemes megvenni és hogyan? Tudtommal az nem retúr, szóval visszafelé a jegyet Münchenben kell megvásárolni, vagy lehet azt is előre, esetleg a MÁV-on keresztül lefoglalni?



2018. aug. 3. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. késés attól függ, van-e valami gebasz - nálunk volt, éjszaka bszozhattunk, mert sárlavina volt Ausztriában, Németországban és nem jártak a vonatok

2. milyen iratokra gondolsz? EU-tagok vagyunk páréve ;)

3. amíg elérhető a jegy, addig tudod megvenni

2018. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én évekkel ezelőtt többször utaztam ezen a viszonylaton, akkor pályafelújítás miatt voltak késések Németországban, max 20/30 percesek. Iratok külön a jegy mellé nem kellenek, a személyazonksságodat útlevéllel vagy személyi igazolvánnyal igazolhatod és erre gyakran szükség is van. Retúrjegy rettentő drágán de kapható. Vedd meg minél előbb az olcsó egyúti jegyeket. Ha online veszed, azt ki kell nyomtatni a Keletiben vagy Kelenföldön. A visszauti jegyet is megveheted előre itthon.
2018. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem utaztam vonattal külföldre soha, ezért kérdeztem inkább rá például az iratokra is, biztos ami biztos. Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 3. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
És ezután sem fogsz...helyjegyet vegyél, nagxon sokan vannak rajta.
2018. aug. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. A Magyarországi részen szinte 100% a késés, de ha nem extrém mértékű, akkor a külföldi szakaszon behozza. És ez nem vicc...


2. Úgy emlékszem csak személyi, más nem.


3. Igen, lehet retúrjegyet venni és célszerű előre megvenni, mivel ezek az olcsó jegyek bizonyos limitig vannak. Viszont csak az adott járatra érvényesek, azaz ha lekésed, nem tudsz másikkal menni.

A MÁV-nál, nemzetközi jegypénztárban simán meg tudod venni.

2018. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!