Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Ukrajnában, Odessza...

Érdemes Ukrajnában, Odessza környékén tengerparti nyaralást tervezni? Milyen hely?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Odesszát én személy szerint imádom. A belváros gyönyörű, a Susztov konyakgyár pedig az egyik legjobb hely, amit Európában meglátogathat az ember. Annyit kell tudni, hogy a külváros meg a buszpályaudvar nem igazán EU-konform, finnyás utazóknak nem ajánlom.
2018. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Konyakgyár??? Ki akar gyárat látogatni nyaralás címén?
2018. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Krímen voltam. Szép, csak meg kell szokni az orosz/ukrán mentalitást. Utakon, strandokon stb.
2018. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Kettes, miért ne lehetne konyakgyárat látogatni, ha az egy olyan érdekesség, amit azelőtt még nem tapasztaltál? A nyaralás nem mindenkinek egyenlő a tengerparton dögléssel, vagy akar csak a kerékpártúrázással sem.


Kérdező, szerintem Odessza nagyon izgalmas és posztszovjet lèptékkel nèzve kimondottan szép város. Azonban ez egy kikötőváros, a nem túl tiszta víz tehàt garantált. Ràadásul a partra nehézkes lejutni sok partszakaszon az oda épült és a pártot kisajátító éttermek és szálláshelyek miatt - kivéve persze ha ott eszek vagy szállsz meg.

2018. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
@2 Akit érdekel az ilyesmi, annak baromi jó. Francia minőséggel vetekedő italok, privát túra jó vezetéssel, remek tárlat plusz saját moziterme van a gyárnak, ahol vetítetnek filmet a konyakgyártás meg a gyár történetéről. Mindezt a nyugati árak töredékéért. Rendes múzeum, ahol közben potom pénzért ihatsz 30-50 éves kiváló italokat, nem tudom, hogy ez miért ne férne bele egy nyaralásba.
2018. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!