Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanátok olcsó vonat...

Ajánlanátok olcsó vonat járatokat/repülő járatokat Franciaországba?

Figyelt kérdés

Szívesebben mennék vonattal, szeretem nézni a kilátást és jobb szeretek a talajon lenni, de pénz szempontjából nézve, ha olcsóbb repülővel, akkor azzal mennék. Azonban a vonat és busz árak amiket eddig láttam többek voltak mint amennyit a repülőjegyért fizetnék. Valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



#repülő #busz #vonat #Framciaország #Párizs utazás
2018. aug. 30. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész el vonattal Debrecenig, onnan pedig 9 eurós jegyeket kaphastsz Párizs-külsőre a Wizzairnél. A debrecenig tartó úton nézheted a szép tájat, utána kinn vagy másfél óra alatt és még egy órát nézheted a szép tájat a buszról is. Olcsón és gyorsan.

De ha előbb mennél repülővel, utána vonattal, akkor kimész Wizzairrel MArseille-be, Bordeaux-ba vagy Nizzába (ezek is 20 euró alatt vannak) és vonatoszoz a TGV fapados szuperexpresszével 20 euróért (ouigo).

Bár ebben az esetben nem igazán fogod bámulni azt a szép tájat.

2018. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Franciaország NAGY. Melyik részére akarsz menni?


Én pl. múltkor fapadossal mentem Stuttgart-ba, onnan meg TGV vonattal Strasbourg-ig.

2018. aug. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

A Franciaországba a vonat felejtős. Egyrészt drága, másrészt már Párizsig is minimum egyszer át kell szállni. Busszal egyszer voltam, hát nem ajánlanám, mert

nagyon hosszú és fárasztó. Marad a repülő. A fapadosok elég elfogadható áron és gyorsabban elvisznek és nemcsak Párizsba.

2018. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz a vonat.


Bp-Zh >>> 12 óra (két átszállással, mert osztrákoknál nem jár a vonat végig) :D


Zh-Gare de Lyon pu. >>> 4-5 óra


Mehetsz, ha az első Railjettel indulsz, talán késő estére Párizsba érsz.

2018. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 demonlord90 ***** válasza:
vonat: sávosan emelkednek a jegyárak, ha időben tervezel, még egész olcsón is hozzájuthatsz (például Zürich - Dijon 30 frank vagy Velence - Párizs 35€, fekvőhellyel), az ouibusnak szintén vannak egész jó ajánlatai. Ez persze akkor jó, ha nem csak egy adott helyre mész, hanem útközben is szívesen szétnézel más helyeken - egyébként olcsóbb a repülő (bár ha jó alvó vagy, éjszakai vonatozással időt/szállást is spórolsz, míg a repülés majdnem egy egész napodat elvágja).
2018. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!