Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen nyaralohely Sidari...

Milyen nyaralohely Sidari (Korfu)?

Figyelt kérdés
Erdekelne hogy milyen ott a part, mennyire kiepult es milyenek ott a clubok meg az uzletek. Es paralia katerinire vagy sidarira erdemesebb menni?Ti hogy latjatok?Melyik jobb?Kivancsi vagyok a velemenyetekre?
2010. jún. 21. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

gyönyörű, homokos strand, de nem túl nagy.

a város is pár éve kezdett jobban kiépülni, van jópár étterem, üzlet ilyesmi, de ha nagyobb életre vágysz, akkor én Moraitikát ajánlom, nem olyan festői a környezet, de tele van tavernákkal, üzletekkel, és van éjszakai élet. én ott voltam már párszor, és mindig béreltünk kocsit, elmentünk sidariba is, ott szerintem pár órát lehet csak eltölteni.

2010. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég koszos a tengerpart, kicsit csalódtam benne. Elég sok minden van a városban, jó éttermek (a Szerelmesek csatornája felé van egy hihetetlen jó). Érdemes átmenni a nyugati partra, gyönyörű.
2010. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!