Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba szeretnék utazni,...

Párizsba szeretnék utazni, valószínűleg a tavasszal, vagy még ebben a hónapban. Olcsó szállást keresek. Van a neten esetleg bevált oldal, vagy valakinek ismerőse?

Figyelt kérdés
Nincs esetleg valakinek ismerőse, aki ad ki szobát, vagy bevált helye, ahol nem volt sok a szállásdíj egy napra. Ha tavasszal mennék, akkor 2főnek, ha most akkor csak 1. 3-7 napra.
2008. nov. 3. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Forma 1,(formule 1) nek hívják,egész olcsó és egyszerű szállodalánc, standard színonalú Párizsban is van több.
2008. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Két lehetőséget tudok az olcsóbb kategóriából. Az egyik a www.hostelworld.com , itt hosteleket, ifjúsági szállásokat kereshetsz, míg van egy másik oldal, ott pedig olyanok hirdetnek, akik ingyen, vagy valami jelképes összegért cserébe adnak szállást, továbbá annak reményében, hogy ha ő eljön ide, akkor te is elteszed valahova. Persze ez nem kötelező, csak hát ettől működik az oldal. Mindenesetre egy próbát megér. Ez az oldal a [link]


Regisztráció szökséges. Én még sosem próbáltam, de szerintem izgalmas lehet így utazni. Sok sikert.

2008. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Hotel du Commerce-ben voltunk, a Latin negyedben van, pár perc sétára a Szajna-parttól és a Notre Dame-tól. Olcsó, de korrekt és tiszta. Foglalásnál vigyázz, mert van olyan szoba, amihez csak wc tartozik, olyan, amihez wc és zuhanyzó, de olyan is, ahonnan közös helyiségeket tudsz csak használni.

[link]

Ha valaki csak pár napot tölt Párizsban, szerintem nem érdemes a külvárosból bolyongani be minden nap.

2008. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!