Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben valóban nincsenek a...

Bécsben valóban nincsenek a budapestihez hasonló éjjel-nappali boltok?

Figyelt kérdés

Budapesten még a külsőbb kerületekben is van legalább 1-2, a belvárosban pedig szinte egymást érik.

Bécsben valóban nincs ilyen?


2018. szept. 3. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik részén lehet,hogy van elvétve 1-2,de a belvárosában Én még nem találkoztam ilyennel.
2018. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában kimondottan szigorú a nyitva tartási idők szabályozása, legfeljebb egy-két trükkösebb megoldással nyitva tartó bolt lehez éjszaka illetve vasárnap. De külvárosokban a benzinkutakon sok mindent meg lehet venni.
2018. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok egyről sem kivéve a 6os és 3as metro találkozásánál a Westbahnhofnal az aluljáróban van egy kisbolt de én csak hétvégén voltam ott néhányszor mert buli előtt / után ott vettük a piat. Lehet hétköznap bezárnak időben, ezen kívül én egy darab boltról nem tudok az egész városban.
2018. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!