Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élők segítségét...

Angliában élők segítségét kérném? Szeretnék a családdal kiköltözni.

Figyelt kérdés

Van 1 éves kisfiúnk, szeretnénk kiköltözni Angliába.Én otthon maradnék a gyerekkel, a férjem dolgozna.

Először is a kérdésem, hogy mennyibe kerülnek egy 2 szobás kis lakás (albérlet)?Nem feltétlenül London érdekel.

És az lenne a kérdésem, hogy a férjem itthon kertészkedésből él jelenlej, hogy az Angliában is lehetséges ebből megélni?

Ha lenne olyan, aki ott él kint, szívesen felvenném vele a kapcsolatot, ha segítene nekünk.


2010. jún. 22. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
En bar nem Angliaban, hanem USA-ban elek, de tudom, hogy Angliaban is nagy igeny van a ketkezi munkak kozul sokra. Szerintem kerteszkent eleg jo eselyei vannak, mivel az ilyen munkat helyiek nem akarjak vegezni. Mi is jo sokat fizetunk a kerteszunknek, mert keptelenseg lenne rendben tartani a hatalmas udvarunkat egymagunk es ezzel nagyon sokan vannak igy itt, Angliaban is. Biztos, hogy talal valamit. Ha nem kerteszkedest, akkor is fog akadni neki vmilyen ketkezi munka, ha nagyon keres. Az elejen nem szabad valogatosnak lenni. Sokan szoktak olyat csinalni, hogy a csaladfo kimegy munkat keresni es amikor mar talalt, akkor megy utana a csalad tobbi resze, igy azert konnyebb szerintem belefogni a kikoltozesbe.
2010. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

Azt megkérdezhetem, hogy ott nálatok mennyit keres egy kertész kb? órabében.

2010. jún. 25. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!