Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország mely részén a...

Tibi 76 kérdése:

Olaszország mely részén a legjobb élni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos tapasztalatot nem tudok mondani de én úgy hallottam hogy a déli részen rettentően vallásosak mármint fanatikusan vallásosak néhány helyen, úgyhogy én azt mondanám hogy észak. De persze ez csak egy dolog amit én hallottam, attól még nem feltétlenül igaz.
2018. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
53%
Az északin.......maximum a firenze-bologna vonalig gondolkozz
2018. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mit szeretsz. Dél és Észak teljesen más, klímában, emberek mentalitásában, kajában. Nekem pl Szardínia nagyon bejön, igaz ott meg a pénzszerzés, munkahely a gond, de egész délen hasonló a helyzet.
2018. szept. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Gyakran járok Olaszországban, nekem Toszkána jön be, illetve ebben a magasságban valamelyik tó- vagy tengerpart.

(Sajnos amilyen ingatlanokat eddig néztem, azok egyenlőre meghaladják az keretemet.)

2018. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz kerdés. Attól függ mit szeretsz, milyen lehetőségeket keresel. ❓❕⁉️

Nagyon del nem. Nápoly környékén vannak szép helyek. De a terület meg mindig nem annyira fejlett, mint észak.

Róma ha a fővárosr vágysz.

Eszak-Adriai részt sem ajánlom.

Ha a hüvüsebbet szereted es német nyelvtudasod is van, akkor Bolzano autonóm megye.

Személy szerint Toszkánát és Emilia-Romagna régiókat tudnám elképzelni.

2018. szept. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!