Kezdőoldal » Utazás » Európa » 20 vagy 25 kg-os lehet a...

20 vagy 25 kg-os lehet a feladott poggyász az Aer Lingus-nál?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon 20-at írnak, a másikon ha rendelem, 25-öt. Látva az ír fapadosok körüli hercehurcát, jó lenne pontosan (és biztosan) tudni, hogy milyen súlyú lehet a feladott bőröndöm. Plusz ha a 25-ös csak két poggyász közötti elosztással működik, nekem az sem jó. Szeretnék egyet feladni, ami max 25 kg-os lehet. (Tudom, a cég saját honlapja - kéne hogy legyen - az irányadó, de nem biztos, hogy ott akarok majd foglalni, ha máshol az ár kedvezőbb).

#Aer Lingus #feladott poggyász súlyhatár
2018. szept. 19. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Mint láthatod, rengeteg opciód van, amit a jegy vásárlásakor kiválaszthatsz. Teljesen mindegy, hol veszed a jegyet, a szabályzat ugyanúgy innen fog rád vonatkozni.

2018. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ezt az oldalt olvastam. Az kavart be, hogy gyűjtőoldalakon van, hogy csak egyik vagy másik opciót lehet választani, rá sem kattinthatnék pl. egy 25-ös csomagra, mert nincs, csak 40-es vagy csak 15-ös vagy 20-as. Kipróbáltam, elég bosszantó. Főleg, ha azon az oldalon olcsóbb lenne a jegy, mint az AL oldalán. :-( Tiszta frász van a Ryanair meg az AL vonatkozásában, piszok rossz hírük van, különösen az elsőnek.
2018. szept. 19. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A jegyarusito oldalnak nincs beleszolasa a legitarsasag csomag policyjebe. Vedd meg nyugodtan az olcsobb helyen, akkor is az fog rad vonatkozni kizarolag, ami az o hivatalos oldalukon szerepel.
2018. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így gondoltam. Csak annyi volt a bosszantó, hogy a 25 kg-os opció ott fel sem volt tüntetve. Szóval elég jó áron, végül is az AL oldalán megvettem a jegyet. És most két napon belül a 30E forintos jegy ma már 50E. :-)
2018. szept. 23. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!