Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliabol Magyarorszagra...

Angliabol Magyarorszagra koltozes, miket kell inteznem?

Figyelt kérdés

Jovo honapban koltozunk,szeretnek kis segitseget kerni azoktol akik mar tul vannak rajta.jo lenne atlatni a dolgokat,mit hagytam ki stb.

Peldaul a council taxnel ki kell tolteni a formamyomtatvanyt,de ha esetleg tulfizetesunk van,vagy akarmi,hogyan fognak ertesiteni?magyarorszagi cimet gondolom nem adhatok meg.a masik pedig,ti hogy inteztetek a penz atutalast?vagy siman az angol bankkartyat hasznaljatok otthon?nyissak otthon egy szamlat es kezdjem el atkuldeni a penzt?koszonom a segitseget elore is!!!

(Ez a mi dontesunk,tisztaban vagyunk vele hogy nem lesz konnyu otthon..kerlek ne akarjatok kioktatni)



2018. szept. 21. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az adó részére már elég homályosan emlékszem, de azt tudom hogy az adóvisszatérítést az angol kártyára küldték, ezért a számlát addig nem szüntettem meg. Egy nyomtatványt kell kitölteni hozzá, amit le lehet tölteni és egy liverpooli címre visszaküldeni, de csak ha már megvan az új munkahely otthon.

Ennyire emlékszek, de legjobb ha egy kinti magyarok FB csoportban megkérdezed a honlap és a nyomtatvány pontos nevét.

Mi a pénzt kivettük és úgy Kp ban a kabátom belső zsebében áthoztuk, a kinyomtatott account historyval együtt. 1 fő 10k eu nak megfelelő kp-t elhozhat, 2en 20k. De akár egy közeli családtagnak is haza lehet utalni.

2018. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes a lion oldalon érdeklődni. Kint élő magyaroknak van
2018. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igen,baratunk is levette kpba az osszes penzet,csak nekem ez a megoldas annyira nem volt szimpatikus,jobban szeretem a kartyamon tudni a penzt.az utalas viszont draga mulatsag ahogy neztem.na meg kitalaljuk.koszi megegyszer!:)

2018. szept. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!