Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanairnél mekkora lehet a...

Ryanairnél mekkora lehet a poggyász?

Figyelt kérdés
Ha sima jegyet veszek akkor mekkora lehet a poggyász? A méretet vagy a súlyát nézik? Nem találtam sehol az oldalukon.

2018. szept. 25. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Pedig ott van leírva feketén fehéren a ryanair honlapján a poggyász méret és súly is.
2018. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

www.ryanair.com/hu/hu/hasznos-informacio/sugo/gyik/poggyasz#0-1

Gondolom a Standard jegy, amire gondolsz, mint sima!

2018. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg 55cm x 40cm x 20cm a mérete a kézipoggyásznak, amit felszálláskor elvesznek és felteszik a gép aljába ha nincs elsőbbségid. (+Most még azt hiszem vihetsz egy laptop táskát is ingyen novemberig.)

November 1-től pedig azt hiszem 40 x 20 x 25cm lesz az ingyenes kézipoggyász mérete.

A jegyen mindig rajta van hogy mennyi táskát és milyen méretben/kilóban vihetsz fel.


A méreteket és súlyt érdemes betartani, mert azt hiszem €25 ha rajta kapnak ha kicsit nagyobb/nehezebb.

Bár az igazat megvallva, mindenféle társasággal repültem már rengetegszer, és més sosem mérték le a táskámat, és bele sem tették abba a forma keretbe. (De attól még óvatosan.)

2018. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam. €50 ha túl nagy a táskád. (Az a €/£25, ha vinni akarsz egy extra táskát.)
2018. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!