Kezdőoldal » Utazás » Európa » Télen mennyire rossz ötlet...

Télen mennyire rossz ötlet Isztambulba menni?

Figyelt kérdés
Voltam tavasszal is meg ősszel is, most csak januárban tudnék menni, vagy inkább ne menjek ?
2018. szept. 27. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
İstanbulba menni soha nem lehet rossz ötlet :)
2018. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Pont hogy télen érdemes déli, melegebb városokba menni.
2018. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, Isztambulban télen hideg van és havazik fúj a szél. Áprilisban is jeges volt a tenger felől a levegő
2018. szept. 27. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tudod, akkor minek teszel fel kérdést a gyíkra?!

Amúgy a google még rajtad is segít:

[link]

2018. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kedves utolsó mert nem tudom hogy ez mennyiben befolyásolja az ottletet
2018. szept. 28. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyiban befolyasolja mint peldaul Pestet. En nagyon szerettem. Meg mindig fent vannak a karacsonyi fenyek, es ettol az egesz varosnak gyonyoru es kulonleges hangulata lesz :).
2018. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A január mindig különböző Isztambulban. Pl. most idén, már most novemberben nagyon hideg van (azaz a szél, ami folyamatosan fúj, az hideg). De volt már olyan januárom is itt, amikor elég volt a vászonkabát. Változó. Általában a levegő hőmérséklete nem alacsony, de, ha fúj a szél, az nagyon hideg. Kabát, sapka, és máris lehet felfedezni :)

Szóval nyugodtan gyere januárban is.

2018. dec. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!