Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok ajánlani (ár-érték...

Tudtok ajánlani (ár-érték arányban kedvező) úticélokat nászútra?

Figyelt kérdés
Szeretnénk, ha tengerhez közel lenne, tehát mindenképpen külföldben gondolkozunk. Na de hova érdemes menni? Ötletek? :)

2018. nov. 4. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Albánia. A repjegyet általában meg lehet úszni 20 körül szezonban is ha időben megveszed. Vlora-tól délre gyönyörű a part és olcsó is.
2018. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Batumi és környéke. Vagy Napospart.
2018. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
89%

Mi Máltára mentünk. Olcsó, tenger minden irányban van, és angolul beszélnek.

Csak ott készített bort és kenyeret ne vegyél, az borzasztó :D

2018. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

A kezdők hibája az, hogy megkérdezik más hova jutott el normális árban, és megpróbálják utánozni.

Valóban tuti hely albánia, valóban klassz Napospart, és szerintem szar hely Málta.

De mondd csak, tudod hogyan juss el oda? Tudsz rendesen repülőjegyet, szállást keresni, vagy csak mész a birkák után?

2018. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hál' Isten mindenki birka, rajtad kívül. Ötletekre voltam kíváncsi, nem egy konkrét utitervet kértem. Ha normálisan nem tudsz válaszolni, akkor legközelebb (az én kérdéseimre) légy szíves, ne is írj semmilyen választ, mert evvel éppenséggel nem voltam kisegítve! Köszi!
2018. nov. 10. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Bulgária - Napospart, Burgasz


Tudom ajánlani. Repcsivel a legkényelmesebb, de mehettek kocsival, szezonban vonattal is. Ha a kijutást normális áron meg tudjátok oldani akkor az egész kijön jó áron, tekintve hogy Bulgária nem drága hely. :)

2018. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor korábbi - méltatlanul lepontozott - válaszomat írtam arról, hogy járd a saját utadat, illetve totálisan rossz a kérdlés amit feltettél, nem mondtam, hogy a kérdésed rendkívül ostoba.

Kb azt sugallja, még arra sem vagy képes, hogy a saját utazásod érdekében 10 percet guglizzál, és képeket, blogokat nézegessél.

Tudom, nem ilyen válaszokat vársz, mert nem mozgunk egy értelmi színvonalon. Nem baj.

2018. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kifejezetten örülök annak, hogy nem vagyunk egy értelmi színvonalon... :D
2018. nov. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!