Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Ausztriába utazunk holnap. Szerintetek?

Szóval holnap Bécsbe utazunk, és most olvastam, hogy "terrorveszély" van. Ez mennyire reális? Nem a központba mennénk és csak 1 napra. Tudom hogy béna kérdés de én félős típus vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: terror, Bécs

dec. 7. 16:59  Privát üzenet  

A válaszok
Ki ne menj az utcára, mert elüthet az autó!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont dec. 7. 17:07 Privát üzenet
Szotyolka nevű felhasználó válasza:

Szia! Most olvastam hogy orbán ráhel is kiment. Ha neki nem lett baja akkor neked se lesz. Nem gondolod?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont dec. 7. 17:48 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Na...kezdődik......

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont dec. 7. 18:36 Privát üzenet
Hol olvastad ezt az okosságot?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont dec. 7. 20:09 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont dec. 7. 21:00 Privát üzenet
Kíváncsi_kalandozó nevű felhasználó válasza:

Nem tudom mit gondoljak erről... Mi Bécsben élünk és nem érzek semmilyen fenyegetést itt. Teljesen nyugodt a város, mennek az adventi vásárok, minden rendben van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont dec. 7. 23:51 Privát üzenet

Ne haragudj kérdező, de téged a fideszes média egyszerűen félrevezetett. Nem csak ebben a témában valószínűleg, de ebben tuti. A kormány érdeke, hogy félj, mert akkor könnyű téged irányítani.

Igen, Bécsben és gyakorlatilag a világ nagyvárosainak legalább a felében van valamekkora terrorveszély. Például van egy közép-európai nagyváros, ahol betonakadályokkal és gépfegyveres rendőrökkel kell védeni a karácsonyi vásárt a terroristáktól. Valami B betűs... Ja, igen, Budapest, úgy hívják!

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont tegnapelőtt 07:37 Privát üzenet

Tegnap voltam a félelmetes bécsi vásárban.

Valóban is félelmetesek...

...az árak!

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont tegnap 17:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Néhány nap múlva buszos kiránndúlásra megyek Bécsbe. Ausztriába kell útlevél, vagy elég csak a személyi?
Szófiába utazunk október végén három napra várost nézni. Mit érdemes megnézni?
Rómába utazunk tudnátok tippeket adni bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok?
Ausztriába utazunk holnap (Wolfsberg melletti Koralpe-ra) és lenne pár kérdésem az úttal és az ottani dolgokkal kapcsolatban!?
Üdv! Augusztusban utazunk Korcsulára, Vela Luka városba, Vonat -hajó kombináció. A vonat ok, de hajóval még nem utaztam az Adrián. Ha valakinek van ilyen tapasztalata kérem ossza...
Magyarországról postai csomagként lehet frontin nyugtatót küldeni Ausztriába, vagy illegális gyógyszernek számít?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!