Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába utazunk holnap....

Ausztriába utazunk holnap. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval holnap Bécsbe utazunk, és most olvastam, hogy "terrorveszély" van. Ez mennyire reális? Nem a központba mennénk és csak 1 napra. Tudom hogy béna kérdés de én félős típus vagyok.

2018. dec. 7. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ki ne menj az utcára, mert elüthet az autó!
2018. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Most olvastam hogy orbán ráhel is kiment. Ha neki nem lett baja akkor neked se lesz. Nem gondolod?
2018. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 D. Brasco ***** válasza:
88%
Na...kezdődik......
2018. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Hol olvastad ezt az okosságot?
2018. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
2018. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom mit gondoljak erről... Mi Bécsben élünk és nem érzek semmilyen fenyegetést itt. Teljesen nyugodt a város, mennek az adventi vásárok, minden rendben van.
2018. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj kérdező, de téged a fideszes média egyszerűen félrevezetett. Nem csak ebben a témában valószínűleg, de ebben tuti. A kormány érdeke, hogy félj, mert akkor könnyű téged irányítani.


Igen, Bécsben és gyakorlatilag a világ nagyvárosainak legalább a felében van valamekkora terrorveszély. Például van egy közép-európai nagyváros, ahol betonakadályokkal és gépfegyveres rendőrökkel kell védeni a karácsonyi vásárt a terroristáktól. Valami B betűs... Ja, igen, Budapest, úgy hívják!

2018. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Tegnap voltam a félelmetes bécsi vásárban.

Valóban is félelmetesek...

...az árak!

2018. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Sztem hülye az, aki karácsonyi vásárokra jár, méghozzá a legnagyobbakra, majdnem minden évben van egy lövöldözés/kocsis gázolás rajtuk.

És ezt full balos ellenzékiként mondom, attól, hogy valaki ellenzéki, még beláthatja, hogy nem alaptalan a vásároktól való félelem.

Tegnap is szétlőtték a Strassburgit. Úgyhogy aki itt arról beszélt, hogy bekajálta a kérdezőt a fideszes média, azoknak üzenem, hogy ők meg nem hallották meg a bennük rejlő igazságot.

2018. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó!

Akkor remegj csak otthon a kis faludban és ne menjél sehova.

Na meg ne hülyézd le a nálad jóval okosabbakat!!

2018. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!